Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért késik a World of Warcraft?

Miért késik a World of Warcraft?

Figyelt kérdés
EU Ragnaros szerveren játszok, és olyan problémán van hogy a lootolás , a spellcastolás és az ehhez hasonló dolgok késnek 1-2 másodpercet (lényegében az összes szerveren előjön ez a probléma). Nemrég kezdtem el játszani a wow-on. Pontosabban 9 napja játszok, és már elejétől kezdve ezt csinálja. Volt hogy kitöröltem a Chache , Inferface, WTF mappát, majd a launcher kijavította, de az sem segített. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. máj. 20. 22:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam hogy a játékban a home , world latency az 28-32 között van , úgyhogy az rendben van. Az fps is ultrán 40-65 között mozog.
2014. máj. 20. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig ott valami gond van.


Vagy a szerver akad a sok player miatt és küldi neked az adatokat lassan. Ezzel nem tudsz mit kezdeni csak vársz.


Vagy te küldöd az adatokat lassan. Milyen a feltöltési sebességed? Nekem volt más játékba problémám, hogy a ping oké volt mégis laggoltam és speedtest -nél kiderült majdnem 0 feltöltési sebességem volt.

2014. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így szokott lenni, de nálam be van állítva az autoloot (interface-en belül) és rányomok és megyek tovább és 1-2 másodperc mulva tatyómban van én meg már a következő lényt vadászom le
2014. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a Speedtest.net eredménye: [link]


Köszönöm az eddigi segítségeket :)

2014. máj. 21. 13:54
 5/5 anonim válasza:
Fura, de nálam is van. Valószínű hogy a rengetek játékos, de szerintem egyáltalán nem zavaró. Még arenában sem találtam zavarónak főleg hogy ott igen ritka volt.
2014. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!