Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » South Park The Stick of Truth...

Mell R. Ákos kérdése:

South Park The Stick of Truth quest, de nem tudom mit kell csinálni, segítség?

Figyelt kérdés
A fent említett játékban eljutottam az Underpants Gnómokig. Le győztem a "warlock"-ot, vissza is dobott a szobámban, de még este van, és kaptam egy olyan küldetést hogy "Cross your parents' dress, and confront the gnomes!", viszont nem tudom mit kell csinálni mert amikor lemegyek beszélni a szülőkkel, azt írják "Go to bed, sweetie". Ez még rendben is lenne, ha tudnák aludni, de mivel azt sem engedi, teljességgel esélytelen.

2015. jan. 17. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jol emlekszem le kell kicsikiteni magad, es be tudsz menni a falba
2015. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tudom le kicsinyíteni magam, és már le győztem a kis "szarrágókat". Plusz, be van szögelve a fal.
2015. jan. 18. 16:58
 3/4 Jack Alvin ***** válasza:
2015. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jack Alvin nevű válaszolónak: Sajnálom, de ahogy le írtam, nekem még sötét van, nincs ott a kis gnóm, nincs új Quest, és ha lemegyek a szülőkhöz, akkor annyit mondanak hogy Mennyek vissza aludni. De azért köszi a gesztust!
2015. jún. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!