Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Dragonborn most mit...

Skyrim Dragonborn most mit kell csinalni?

Figyelt kérdés
Voltam a greybeardsnál megmutattam nekik a Unreleting Force-t meg tanultam a Whirwild sprintet vagy mit elindulok Whiterunba de seholsem találom a Cultist okat HELP

#küldetés #Quest #Skyrim #Dragonborn #Ellder #Kultisák #Greybeards #Kultista
2013. márc. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

" Már csak egy próbád maradt. Az utolsó megmérettetés! Hozd el nekünk Jurgen Windcaller kürtjét, Ustengrav kriptájából."


Mondja neked a kisöreg a templomban. Ezt a kürtöt kell megtalálnod. [link]

2013. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eztis meg csináltam már most a dawnguardos küldiket csinálom de megyek windhelmbe riverwoodba whiterunba riftenbe sehol sem nincsennek a kultisták ..
2013. márc. 4. 19:42
 3/5 anonim válasza:
Nézd meg hogy Windhelm kikötőlyében milyen hajók vannak.....ha 2 db nagyobb halyó van ott akkor a kultisták már megérkeztek és csak egy adott helyen kell várnod mondjuk 1 napot és akkor ott lesznek,ha nincs ott a 2 nagyobb hajó csak 1 db akkor nincs jól telepíte a dlc!:D
2013. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak 1 nagy hajó van pedig a DATA filesnél ki pipáltam az dragonborn.esm pontot most akkor patchelnikel updatelni vagy mi?
2013. márc. 7. 11:12
 5/5 A kérdező kommentje:
nah már jó solthsteimben vagyok de irtóra nehéz egy kiegészitő főleg lvl 13 nál talán nem kellet volna vámpirnak lennem xd
2013. márc. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!