Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alien vs Predator 2 (PC)...

Alien vs Predator 2 (PC) beszerzése?

Figyelt kérdés

Valaki tud-e adni olyan honlapot/üzlet címet ahol régi PC játékokat árulnak. Én az AvP2-t keresem (+kiegészítő) már nagyon régóta de nem találom (Steam, GoG, magyar nagyobb (PC) játékboltok,...). Mivel ez még a CD-s korszakból van (kell a CD a játék futtatásához) ezért nem szeretném ebay-ről mivel úgy nem tudom megtekinteni hogy tényleg hibátlan állapotban van.

Torrent nem érdekel, eredetiben szeretném megszerezni.



2015. jan. 12. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Vaterán, OLX-en, Jófogáson nézd meg, amúgy nekem is kellene! :D Csak épp pénzem nincs

Csak az AVP 2 hiányzik nálam is.

2015. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézem folyamatosan, múltkor is volt egy csak sajnos a CD nem működött így azt nem vettem meg. És sajnos ez igaz a többire amit eddig magyar aukciós oldalakon találtam, valami bajuk mindig volt(CD kulcs, karcos CD, olyan is volt hogy csak az egyik volt meg). ;_;
2015. jan. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!