Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nyelven videozzak?

Milyen nyelven videozzak?

Figyelt kérdés

El szeretnek kezdeni videozni csak nemtudom hogy Angolul vagy Magyarul.

Ti mit néznétek inkább vagy szerintetek hogy erne meg, mert valami PewDiePie szinten akarnak videozni :D

Elore is koszi a valaszokat!



2015. jan. 11. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, de legyen angol felirat is minimum.
2015. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a legtöbben hallgatják a videot, mert közben elkattintanak máshova, mást is néznek, ezért jobb az angol nyelvű videó, alája meg mehet magyar felirat azoknak, akik nem értenek angolul.
2015. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven? Latinul...
2015. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz angolul, akkor egyértelmű az angol-minimum százszor (ezerszer) annyi néző.
2015. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hat az angol nem megy annyira hogy elbeszeljem magam a videoba de amin gondolkoztam az az hogy elore le irom magamnak azokat a szavakat/mondatokat amiket mondani fogok es ugy mondom el, meg persze tanulom mellette az angolt.
2015. jan. 12. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj... Ha nem tudsz angolúl olyan szinten akkor már rég rossz a kérdés. De ha mégis angolul szeretnél(bevallom én is e dilemma előtt álltam), de ha mégis szeretnéd angolúl akkor nézz sok olyan angol csatornát mint amiet te szeretnél és egy idő után megtanúlsz olyan szófordulatokat meg mindent ami ott nagyon kedvező, de az alap tudásodat sajna ez nem emeli... Mellette meg tanúlni. Próbálj inkább kifejezéseket és szavakat tanúlni... A grammer nazi-k akkor is megtalálnak, ha anyanyelvi angol vagy
2016. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!