Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ilyen gépen hány FPS-sel...

Egy ilyen gépen hány FPS-sel menne a Counter Strike Global Offensive? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 5. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy 200 fps körül, de a házba beépített tápok 95%-a hulladék, az felejtős. Magad akarod összerakni vagy onnan szeretnéd venni? Mert ennyiért (165e) szerintem jobbat is tudunk neked összeírni. Amúgy a proci feleslegesen erős egy ilyen vga-hoz.


Amúgy meg alapszabály, összerakott gépet nem veszünk neten.

2015. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Az Imperium a kivétel, több díjat is nyertek a konfigurációik. Az lehet, hogy nem a legolcsóbbak, vagy költséghatékonyabbak, de ne vegyük őket egy kalap alá a sufnicégekkel. Igaz, Magyarországon az Alienware-t vagy a Doghouse Systems-t is leszarozzák, mer' a Józsi százezerből sokkal jobbat épít. Hogyne, igen, persze.
2015. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy rossz, csak annyit, hogy általában jobbat ki lehet hozni ugyan abból az árból, ha te magad rakod össze.
2015. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az utolsó hozzászólóval. Én tavasszal vettem tőlük ugyan ennyiért egy hasonló felépítésű gépet. Azóta kb. a +200.000Ft-ot ráköltöttem. Az 500-as táp egy gagyi, nem is elég. A GTX 750 meg eléggé egy elavult kártya, egyedül a processzor az ami értékelhető, de már ahelyett is lehet jobbat kapni. Én a helyedben ipon.hu-n összedobnék egy gépet és azt venném meg.
2015. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Ez kétségtelenül így van. Sajna elég sokszor hívnak rokonok-barátok, hogy nézzem meg a Pistike gépét, és rengeteg gány munkát látok (proci nincsen rendesen pasztázva, csavarok nincsenek becsavarva, stb.), aztán csodálkoznak, hogy hangos a gép, meg újraindul, meg 300 wattot fogyaszt. "Hát pedig szakember rakta össze", meg "az xy cégtől rendeltük", stb.
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pl alkatrészeket vettem csak meg és egy számtech szervizes ismerősöm az orrom előtt rakta össze a gépet 45 perc alatt 1 nagy kóláért :)


Azóta sincs gondja.


Ha magad csinálod és nem értesz hozzá, abból persze lehet hiba, de embere válogatja. Én így oldottam meg, van aki meg máshogy :)

2015. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!