Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends vagy Counter...

League of Legends vagy Counter Strike:Global Offensive?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy játszok a League of Legends-sel meg a Counter Strike_Global Offensiv-el és mind a kettő játék tetszik, de nemtudom hogy melyikkel lenne érdemesebb elkezdeni versenyszerűen játszani. Mert én úgymond ebből szeretnék megélni mint például a nagyobb csapatok (SKT T1, Fnatic stb.) A League of Legends-el kb. 2 éve játszok a Counter Strike:Global Offensiv-el csak 1 éve. Vagy esetleg Stream-elni is melyiket lenne célszerűbb.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 4. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell eldönteni, amelyikkel te jobban tudsz játszani. Azzal nem mész semmire hogya Gyk-ok azt modnják hogy Lolozz, de te a cs-vel vagy jó. döntsd el te, gondolkodj el rajta
2015. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy magamnak kell eldonteni csak azzal akarok jatszani amivel viszem is valamire, mert a LoL-t meg a CSGO-t ugyanugy szeretem csak hogy melyik eselyesebb.
2015. jan. 4. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezezekböl annyira nem lehet megélni, azért hogy játszol nem kapsz pénzt, akármilyen jó is vagy.ezek a csapatok se kapnak pénzt érte hanem nyereményeket.
2015. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Versenyszerű játékhoz 110% szintű csapatra és szponzorokra van szükség, ami nincs meg 2 hét alatt.


Szerintem a LoL-al jobban jársz, mert a CS sokkal inkább skill alapúbb játék.

2015. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz összeszokot PROFI csapat kell... És a képességeid nem év függőek... én pl. három hónap után aláztam be olyanokat cs:go-ban akik már két éve tolták... Amúgy megélhetés szinten ugyan ott van a kettő, de ez amúgy a folyékony angoltudásnál kezdődik. Ha van kérdés vagy bármi... várom a priviket :D


-Tony-

2015. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!