Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jol menne a Sims4 ezen a gepen?

Jol menne a Sims4 ezen a gepen?

Figyelt kérdés

OPERÁCIÓS RENDSZER: Windows 7 home premium 64bit

PROCESSZOR: Intel Core i5

MEMÓRIA: 4GB RAM

VIDEOKÁRTYA: ATI Mobility Radeon HD 5650

HANGKÁRTYA: DirectX 9.0c kompatibilis

DIRECTX: DirectX 11


Erdemes megvenni ezt a jatekot?



2015. jan. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A Sims 4 minden gépen jól megy.

Hogy érdemes-e megvenni, azt már nem mondanám.

2015. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt belém kötne bárki is: "minden gépen" = egy olyan gépen, amit manapság össze szokás dobni
2015. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne vedd meg, ingám maradj a 3. vagy 2. résznél és kiegészítőiknél a 4. egy szarkupac, jobbat nem tudok róla mondani.
2015. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is a 2.tetszett eddig a legjobban,foleg a kiegeszitok miatt. Csak gondoltam rakerdezek kinek mi a velemenye a 4-rol. Ha meg esetleg megvennem a 4-et akkor menjen is a gepen. Feleslegesen nem akarok kidobni tizenezret.
2015. jan. 4. 19:13
 5/8 ZsoltyD ***** válasza:
Menni fog. Nálam fix 50-60FPS-el fut a Sims 4 magas beállításokkal, míg a Sims 3 + 1db kiegésztő középmagas beállításokkal 35-40FPS-el fut.
2015. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben,koszi a valaszt :)
2015. jan. 4. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menni fog, a Sims 4-et igyekeztek jobban optimalizálni, hogy régebbi, gyengébb gépeken is fusson. Ezért is tértek vissza a töltőképernyők, és társai. Ez a gép nem számít annyira gyengének, bár a videokártya komoly keresztmetszet, csak nem a Sims 4 esetében.


Ha a Sims 2 és 3 kiegészítőkkel való játszása után térsz át a 4-re, rendkívül rövid idő alatt megunhatod, mert igen kevés a tartalom benne, még a patchek után is. Alapjátékhoz képest kifejezetten jó, de nem elég, hogy hosszú időn át élvezhető maradjon. Én pár napig eljátszottam vele, aztán fokozatosan beleuntam, most alig-alig akarom elindítani, még ha kedvem is volna játszani.


Ajánlom, hogy legalább demo verzióban próbáld ki, nézz róla videókat neten, stb. Én egyedi tartalmakkal igyekszem élvezetesebbé tenni, ami működik úgy ahogy, de a lehetőségek nagyon korlátozottak.


Vedd meg, hogyha elégnek véled a tartalmat, ha leköt, ha élvezed, az új építési és családszerkesztő módok biztos tetszeni fognak, de szerintem hosszabb ideig önmagában az alapjáték erre igen kevés lesz. Valamint, ki tudja, hogyha majd kiegészítőket dobnak ki hozzá, mennyire fog szaggatni még jobb gépeken is (nekem egy 110 ezres videokártya mellett is szaggat a Sims 3). A helyedben várnék vele.

2015. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp azt mondom, hogy inkább töltsd le...felesleges tizenezret kidobni egy olyan játékért, amiben nem vagy biztos, hogy tetszeni fog. Letöltöd, megnézem tetszik-e, és ha még mindig meg akarod venni, (aminek nincs értelme) akkor megveszed
2015. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!