Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a The Sims 4?

Miért nem megy a The Sims 4?

Figyelt kérdés

Ezt írta ki:Unable to start:Can't run The Sims 4 with the video card in this system. Please check than the video card meets the minimum specifications and that the latest video drivers are installed.

Már volt frissítve a videó kártya és 256 megabájtos. Mi lehet a probléma és hogy lehetne megoldani?



#Sims 4 #Sims4 probléma
2015. jan. 1. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
256 mb-os... ez a probléma... ez iszonyat gyenge. Sims 4-nek azért ennél jobb kellene.
2015. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De pár oldalon azt olvastam jó hozzá a videó kártyám, de mindegy. Még egyszer köszönöm!:)
2015. jan. 1. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

minimum:

128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better


Szóval az hogy 256mb-s annyira sokat nem árul el. Meg ez tényleg a legminimum amin el kéne indulni. Szóval teljesen reális hogy kevés neki.

2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. jan. 1. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2015. jan. 2. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!