Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kik jó junglerek? Kik híresek?...

Kik jó junglerek? Kik híresek? Kiktől lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Én lolozni szoktam és azon belül jungle mainem van, már kezdek jó lenni sőt.... 10/6 gamet nyerek, de úgy érzem , hogy még mindig tudnék jobb lenni ,hogy valami hiányzik belőlem. Azt gondoltam és gondolom most is, hogy ha profikat nézek akkor talán rájövök mi hiányzik belőlem. Azt szeretném kérni ,hogy ha ismertek profikat vagy nagy csapatokba junglereket akkor írjatok neveket ha lehetséges. Minél több annál jobb :D

2015. jan. 4. 17:54
 1/5 A felhasználó ***** válasza:
52%
Tarzan a legjobb jungler.
2015. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akiket most hirtelen biztosra tudok mondani: Nightblue, TheOddOne mindketten elég sokat szoktak streamelni.


De amúgy ha nézed Twitchen [link] hogy éppen kik online az 1000 nézőnél több vagy körüli kategóriából, azzal nehezen lőhetsz mellé, van még bőven pro jungler, aki sokat streamel

2015. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nightblue mostanában nagyon belehúzott Twitchen a streamelésbe, főleg a jungle változtatások miatt.
2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írd be youtubon, hog Tekk lol, a twitches lol streamerek videóit tölti fel. naponta 5-6 videó, szóval van miből válogatni :D
2015. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vi
2015. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!