Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó Junglerek vannak?

MetanHU kérdése:

Milyen jó Junglerek vannak?

Figyelt kérdés
olyan junglert keresek ai kis szinten jól lehet vele jungleezni vagyis nem fingok ki a második creapnél eddig Warwickal toltam jó volt mert van egy ulti ccje és jó healje csak kiszinten szeretnék junglezenék 15-ösön és jó ccjűt

2014. aug. 21. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
heca, lee
2014. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt az eget! Ebből egy szót nem értettem. Ha már magyarok vagyunk beszéljülnk már magyarul.
2014. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, olyan alacsonyan nem igazán éri meg junglerezni (rúnák masteryk nélkül tényleg ki fogsz fingani), de ha mégis akkor ajánlom:


Pantheon: rohadtkönnyű játszani, sima (nem skillshotos) stun, jó dmg, fasza gankek.

Xin Zhao: vele sem lehet nagyon melléfogni, gyorsan takarítja a jungle szörnyeket, healeli is magát közben.

Amumu: ha szerzel pár killt és AP építed, azon a szinten 1v5 meg sem fog kottyanni.

Udyr: 1v1 kb. a legerősebb champ.

Lee Sin: nem egy könnyű champ, de ha hajlandó vagy belefektetni egy kis időt, hogy jól beletanulj, akkor ő a legjobb jungler a játékban. Nem sok CC-je van, viszont nevetségesen magas a sebzése earlygame.

2014. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat bocsi a fura nyelvezetért csak nagyon gyorsan akartam feltenni a kérdést
2014. aug. 21. 21:40
 5/7 savanyújóska ***** válasza:
Ha ilyen fail-safe junglert keresel, akkor a fentiekből Udyr és Xin Zhao bír a legjobb sustainnel, illetve Shyvananának van nagyon clear speedje, vetekszik Udyrral, vagy talán picit gyorsabb is. Az, hogy mit mondanak, mikor junglizz, ne térítsen el, én is 15-ös szinten kezdtem, és nem bántam meg, mire eljutottam 20-ig volt egy mainem (Nocturne) és nagjából tiszta volt milyen rúnák kellenek hozzá/kialakult.
2014. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem jarvan a Mainem azzal is lehet Junglelezni csak azzal egyenlőre meghalok Udyrt próbáltam de nem teljesen értem Xin Zhaot majd megveszem Shyvanával és Nocturne val az a baj drágák :S Jarvan is úgy van meg hogy eggyik haverom giftelte hogy ezzel tanuljak meg valamennyire topozni.
2014. aug. 22. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
rammus mindenképp ajánlom nézz róla gameplayt satöbbi nagyon jó
2014. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!