Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Laegue of legendsben nektek...

Laegue of legendsben nektek milyen accountotok van?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje jatszotok a lolal? Hany champetek, rune pagetek, skinetek, mastery pagetek van? Hany(milyen fajta)

honort kaptatok eddig? Milyen divizioban vagytok?

Tudom, hogy ez egyenfuggo, de en azt szeretnem megtudni, hogy x jatekido alatt mit tudnek nagyvaloszinuseggel elerni.



2015. jan. 4. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha sokat játszol, többet szedsz össze, ha keveset, kevesebbet.


Az, hogy kinek hány champje meg rúna oldala van, RP függő is, láttam már olyat, aki hőst és rúna oldalt is rpből vett.


Emellett ha nyersz, több ip-t kapsz, meg egy rakat másik dolog is befolyásolja ezt.


+ Lehet valakinek csak 20 champje van, de az mind 6300-as, másnak meg 50 de az a 450, 1350 3150 zónából.


Pontosan ezért felesleges és értelmetlen ez a kérdés.

2015. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
másfél év, (nem mindennap játszok) 2db 30-as account egyik gold1 másik gold3
2015. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Season 2 óta játszom, nem rankedeztem soha => unranked vagyok. Championöm nagyjából 60 van, inkább csak azok, amikkel játszom is és tudok. 2 alap rune pagem van: standard AD (quintessenceben flat AD, pirosban szintén flat AD, kékben flat magic resist, sárgában flat armor; kicsit régi, de nekem bevált), ill. standard AP (quintessenceben flat AP, pirosban magic penetration, sárgában flat armor, kékben a fele mana regen/5 sec per level, a másik fele flat magic resist). Mastery page-m általában kb. 13-15 van, eléggé változó a mennyiségük.

Honorom sok volt, összesen 5db Season 2 óta. Season 2 végén volt Great Mentorom egyszer, Season 3 elején volt megint Great Mentorom, aztán lett Great Teammate egészen Season végéig. Season 4ben 2x volt Great Teammate-m.

3-4 hónap kell a lvl30-hoz, attól függően, mennyit játszol (ha nagyon sokat, 2 alatt is megvan). Goldba körülbelül másfél éves gyakorlás után lehet feljutni.

2015. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!