Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alliance vagy Horde?

AlistarFake kérdése:

Alliance vagy Horde?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc? Mért? Melyik kaszt? Melyik faj? :D

Csupán kíváncsiságból melyik a népszerűbb!



2014. dec. 30. 13:51
1 2
 11/19 K79. András válasza:

Worgen balance druid!

És human retri paladin, mivel 9 éve azzal kezdtem a wowot :)

2015. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Az aliban csak p*csök vanak próbáltam de 3 nap után viszatértem a hordába mert jobb a közösség
2015. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

@19:23


Az általánosítás a buta emberek ismertetője. : )

2015. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Lány Wow-osként szólva, Neutral vagyok, játszok alliance-szel és hordával is mindkettő lore-ját szeretem :) . A játékosok vegyesek szerintem, alliban több az éretlen fiatal, de a horda meg tele van beképzelt suttyóval. Sok dologban hasonlít a két oldal.

Több kedvencem is van, fajból gnome, night elf, goblin és forsaken. Ezeket is főleg lore miatt, kivéve a gnome-ot mert az aranyos xD.

Kasztból druid, hunter, priest és rogue a favorite.

2015. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
FOR THE HORDE! <3
2015. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
És várjátok már a filmet?
2015. jan. 10. 09:00
 17/19 anonim ***** válasza:
Alliance. Igazság szerint, én még sosem láttam olyat, hogy 85-ös allisok pl. 25-ös hordásokat ölnek, miközben fejlődni próbálnak, de fordítva, ijj, nem egyszer. Meg közelebb állnak hozzám ezek a "szebb" lények, igaz, hordában ott vannak a Blood elfek, ha véletlenül hordás lennék, akkor bloof elf inkább, mint az undorító orkok vagy goblinok... Amúgy én legjobban ember szeretek lenni, és a warriorként igazodom ki a legjobban :) Lány voltam, ezért ez a nézet.
2015. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

TROLL PALADIN! oké nem.

alli: night elf, draenei, worgen, gnóm

horda: inkább allis vagyok de valamiért bele vagyok zúgva a trollokba :D

kaszt: hunter, druid, rogue, mage, warrior

2015. jún. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Horda

Blood Elf - Shadow Priest


Am eléggé gyakori az allinál, hogy a 85-ösök leölik a kis hordásokat questelés közben. Ez nálam is többször előfordult, így már én is "beszálltam a játékba" :D

2015. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!