Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alliance vs Horde? Melyik a jobb?

Alliance vs Horde? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Uj vagyok a wow -ban leirnatok, hogy melyik a jobb es miert? Koszonom! :-)

2013. szept. 17. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy jobb.

A wow kezdeténél voltak különbségek a 2 frakció között a fajok bónuszai (racial képességei) és a Pala/Shaman miatt, de ezek mára eltűntek.

Ráadásul a wow indulásánál minden szerveren többségbe volt az Alli, későbbre már ez is kiegyenlítődött, sőt inkább megfordult.


A lore alapján sincs különbség. Főleg, hogy most meghalt Garrosh és Vol'jin lesz a Horda vezére.

Én a Wc3 horda kampány miatt a horda oldalt választottam anno (persze volt magas szintű allis karakterem is a bc-ben már).

2013. szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja ja ja. 1-es jól mondja.


Válassz faj alapján, mi tetszik jobban, melyik oldalon milyen faj és kaszt társítás van. Ha ismerősök játszanak, akár egy-kettő is elég, tudd meg ők melyik oldalon, mert tudnak segíteni a fejlődésben, különösen az instákban, bár gondolom manapság ez is jobb egy szintűekkel, instance finderrel. Nem tudom rég játszottam. :D


Annó engem mindig két faj érdekelt, a human és az undead, ezekkel is kezdtem a játékot, aztán valahogy Törp DK lett a végére.


Szóval igazából rajtad áll, a szövetség és a horda se "rossz" a szó szoros értelmében véve, így tök mindegy hol kezdesz.

2013. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit javítanék a hsz-emen, hogy Garrosh nem halt meg, csak legyőzték és majd a pandák döntenek a sorsáról.

Vol'jin meg még nem hivatalosan a horda vezére, még... Gondolom kövi kieg előtt ezek is eldőlnek.


De szerintem is először kasztot(pl shaman/wari/stb) válassz, majd egy fajt. A frakció meg kb lényegtelen már.

2013. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csiß ***** válasza:
Azért a raciálok igen sokat számítanak.Pve-re hordás raciálok keményebbek mint az allisoké.Pvp-re viszont pont az allis képességek erősek.Érdemes átgondolni,hogy melyik irányban szeretnél majd haladni (pve vs pvp) és ez alapján dönteni.
2013. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2013. szept. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!