Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segít? (Assassin's...

Dvari kérdése:

Valaki segít? (Assassin's Creed Unity)

Figyelt kérdés
Nem megy az AC Uinty mert ezt írja ki: Unable to run the game. Your video card doesn't support DirectX 11 or video drivers need to be updated. Ja és megvettem a játékot. A videókártyám: ATI Radeon HD 4880 Series (tudom , hogy nem menne ,de még a menüig se jut el) Előre is köszönöm

2014. dec. 18. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

pontosan ez a baja. Régi a videokártyád, ezért csipog neked. Sok játékban van beépített rendszer ellenőrzés, ami megnézi a procid, videokártyád stb még a játék indítása előtt.


Ennél is ez a helyzet. Hacsak nem ruházol be új videokártyára, sajnos nem fogsz tudni játszani vele.

2014. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hinné az ember, ha a játék egyértelműen kiírja a hiba okát, akkor nincs mit kérdezni..úgy látszik mégis van.


Egyértelműen közölte, hogy a videó kártyád nem támogatja a DirectX 11-et, vagy drivert kell frissíteni.

Tegyük fel nem tudod, hogy DirectX 11 támogatás van-e, akkor frissítesz drivert. Ha akkor se indul el, akkor egyértelmű a hiba oka, bár erre akkor is rájöhetsz, ha beírod a futtatásba, hogy dxdiag.

2014. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
OK
2014. dec. 19. 12:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó de akkor milyen videókártyát vegyek? Mert nem akarok túl jót mert azok drágák inkább a mostaninál egy kicsit erősebbet?
2014. dec. 19. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ASUS Radeon r7 240-en elviszi Low-on, néha High-on is. Szerintem érdemes egy kb. ilyen erősségű kártyával próbálkozni
2015. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!