Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sonic Jump Fever játékkal...

Sonic Jump Fever játékkal kapcsolatban tapasztaltatok problémát?

Figyelt kérdés
Néha újrakezdi a játékot. Belépek és 1.szinten találom magam, kezdi szépen a bemutatóval, minden addig megszerzett dolog pedig elveszik. Teljesen véletlenszerű időpontokban, néha egy hét után, de volt már olyan is, hogy egy nap háromszor kezdtem újra. Vagy én csinálok valamit rosszul? Aki ismeri a játékot és/vagy játszik/játszott vele, kérem segítsen.
2014. dec. 17. 20:30
 1/1 Lucisz válasza:
Nekem elég sokáig megvolt a játék, és nálam is voltak problémák. Valószínűleg a telefon az oka, mert nekem mini 2-n nem működött, leállt és kikapcsolt a telefon, és egy idő után el sem tudtam indítani a játékot, de a barátomnak aTAB5-ön alig volt probléma.
2016. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!