Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszik a Counter-Strike...

Aki játszik a Counter-Strike Nexon Zombies gamevel?

Figyelt kérdés
Leszedtem a játékot és nagyba játszok vele és látom h sok ember ugrál fel dobozokra. Mikor én akartam meg nem bírtam :/ Próbáltam a sima Spacet. Akkor töbször nyomtam meg a spacet akkor még sapacet megnyomtam utána meg a gugolást (Az be is jött de csak akkor amikor szörny lettem sima emberbe nem ment, jelzem: Másnak akkor is ment) Cheaten meg feleslegesen kérdem meg mert senki nem ír vissza ez ügyben. :(

2014. okt. 17. 11:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy valamit rosszul csinálok? Más szögböl kell ugrani rá vagy mást is nyomni kell közbe vagy mit akkor. lécci mondja meg valaki.
2014. okt. 17. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugrás közben guggolj, na meg mozgasd ugrás közben az egeret jobbra-balra. Úgy mennie kell. Próbálgasd, ugyan úgy kell mitn rendes CS-be... Vannak erre a célra KZ mapok, azon gyakorolj.
2014. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahan tényleg köszönöm szépen. Gyakorlok. :)
2014. okt. 18. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!