Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends játékban...

A League of Legends játékban melyik hőst vegyem meg? Ha lehetséges akkor úgy kérném, hogy (pld. Top:1. darius 2. olaf. Stb)

Figyelt kérdés
Top:Darius,Aatrox,Rek'sai,Olaf Mid:Zed,Azir Bot (supp):Thresh,Braum,Nautilus Bot (ADC):Jinx,Twitch,Kalista

2014. dec. 14. 21:03
 1/5 ambrak válasza:

Ha szeretsz taktikázni, ugrálni, stb.., akkor

Mid: LeBlanc, Zed, Akali, Ahri, Kassadin, Fizz Elég jók :D Szeretem őket

Ha meg inkább messziről akarsz harcolni, akkor Xerath, Syndra, Vel'Koz, Lissandra, Malzahar

De érdemesebb olyanokat venni, amik counterelnek, és minden félét/típust venni :D

Remélem segítettem :D

2014. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le Blanc,Akali,Ahri,Fizz megvannak de azért köszi :D
2014. dec. 14. 21:13
 3/5 anonim válasza:

Top: Aatrox (egyik kedvenc karakterem)

Mid: Egyikkel se játszottam nagyon de zed, mert neki nincs counterje

Supp: Thresh

2014. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zednek nincs counterje xD Igazából zednek milliónyi counterje van, sőt még az ultiját counterelő itemek is. Zed nagyon erős, nagyon nehéz, és... nagyon erős. Csak egy zhonya után nézés van, mert az ultid nem ér semmit :I
2014. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zed ultija enemy zonyhaja elott nagyon op, utana meg az adc pukkantasra van, adc pedig nem fog zonyhat epiteni. Lux ahri zed syndra, ezekkel eleg konnyu lanet nyerni es latebe is hypercarryk
2014. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!