Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez az új jungle meta a...

MetanHU kérdése:

Mi ez az új jungle meta a lolban 4.20-óta a LOLban?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki látta de én sokszor mikor nézek egy jungle meccset párszor nem a kék vagy piros buffnál kezdtek mi ez az új cucc ?

2014. dec. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostmár golemektől/wight-tól lvl 2 leszel, így azzal kezdenek, könyebb lesz leölni a buffot, merthát ugye mostmár rohadtnagyot csapnak a jung creepek.


Eddig kb. azzal jungle-eztél, amivel akartál, mostmár megdöglesz a második buffnál.

2014. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Létezik egy fogalom, amit pull-nak hívnak. Tophoz közel top-os, bothoz közel bot csapattársak segítenek neked leütni a mobot.


Szépen megkéred őket, segítenek, ha meg nem, akkor se kell elkezdeni anyázni meg szidni őket.

2014. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kezdenek a varanggyal vagy gólemekkel, mivel a smite buffot ad. Ha te smiteolsz a varangyra, minden basic attackod magic dmg-et tol, míg gólemnél minden 5. ütés stunolja az ellenséget. Elég hatékony.


Ezzel szemben kéktől manát, pirostól meg hp-t kapsz, de többet érsz egy varangy vagy gólem buffal, elég sokáig megmarad.

2014. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 savanyújóska ***** válasza:

Nana, azért alakul, de sok még a nettó baromság. Szóval, a varangy és a gólem tényleg ad lvl2-re xp-t, de a varang, smite buffja nem az aa-dat erositi, hanem ha valaki megtamad (akar champ is) ahba sebez egy jelkepes osszeget. Viszont blue oldalon, kezdhetsz ugy, hogy kidobsz egy wardot 1:00 korul a golemekre, 1:55-nel smite oda, majd pullal leszeded a redet. 2. a farkasok, es mehetsz bluera, vagy meg raptorok, es gank. red sideon em bluera szoktam smiteolni, nekem annyit nem segitett a varangy buffja. De ez izles kerdese. Ami meg valtozott, hogy jelenleg a farkasoke a legkonnyebb camp, a raptorok (volt Wraith) meglepoen sokat sebeznek, foleg squishykbe, cserebe gankre az ovek a legjobb smite buff. Nota bene: Ha golem smite + reddel kezdesz, 4.21 ota a kis golem kijonnek a red melletti bokorig, marpedig az adc altalaban oda all, erdemes lehet szolni neki.


Szoval az en sorrendem (junglereim: Nocturne, Shaco, Jarvan, WW) Blue team: Smite golem + red - Wolves - Raptor smite + gank/blue + smite - recall, Red side - blue+smite - wolves, red/raptor - gank/recall. Meg erdekes lehet, hogy nem szegyen lvl2-n hazamenni, az uj itemek 350-be kerulnek, ha annyid van, egy lila smite-al mar megleszel utana.

2014. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!