Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leageu of Legends: Szerintetek...

Koviberci kérdése:

Leageu of Legends: Szerintetek lehet carryzni master yi-vel a jungle-ban?

Figyelt kérdés
Silverben vagyok, és szeretnék junglézgatni, és master yi úgyis megvan. Szerintetek lehet carryzni vele egy gamet? és hogy? Vagy valami másik jugnler?

2014. dec. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább jax jungler, esetleg Vi.


Lehet carry-zni yi-vel is, ha kapsz 1 rakat killt unskilled berohanós állat. De ha az ellenségnek van sütnivalója, kapsz 1 sneared-et, stunt, knock upot, majd még 1-et és meghaltál. Olyan ellenséges csapat meg nagyon ritka, hogy nincs semmi CC-jük.


VI-t elég tankosra meg támadási sebességre rakni és W leöli az ellenséget.


Vagy Rammus. Silverben nem nagyon ismerik, De magas szinten 50%-os a ban rátája és nem véletlen.

2014. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Master yivel az a baj hogy mire kigyujtod a feralt sok ido, meg annyit nem tudsz gankelni, na most silverbe ha nem gankelsz akkor az osszes lane fustolni fog. A vi tenyleg jo illetve maokai, annak a gankelesi sikere majdnem 100%os
2014. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen feral? Új seasonben ki lett szedve :)

De egyébként igaz, Maokai se rossz, de ott már tudni kell és nem csak neked, hanem a csapattársadnak is, különben szegény fát felaprítják tüzelőnek.


Mindenképp tankosabb junglert érdemes vinni, mert sokszor a topos is full sebzésre épít (nekem ez maradt meg silverből), aztán ott álltok team fightban 1 szem tank nélkül, kikapnak 1-et tőletek 4v5ben meg mint a vízözönben összecsuklott a csapatpod.

2014. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
O ezt nem tudtam.. Kb heti 1x jatszom. De amugy igen maokai opnak op de null dmg. Viszont probald ki a sejuanit szerintem az a masik ulyen underrated jungle hero
2014. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!