Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az a GTA V ben hogy...

Kiscetlin kérdése:

Miért van az a GTA V ben hogy nem jelenik meg semilyen feladat a térképen? Pedig még a felénél sem vagyok Ha valaki tapasztalt már ilyet az kérem írja meg hogy mi a teendő Amúgy PS3 játszok vele ha ez számít valamit

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

El sem hiszed, de ugyan ezt a kérdést kismilliomodszor teszik már fel ezen az oldalon. Komolyan valami díjra jelöltetni fogom magam, hogy én magamtól jöttem rá.


Félre a tréfát. Gondolom a nagy rablást készítetted elő, és egy gateway car"menekülő autót" kell elhelyezned. De mikor beülsz egy kocsiba alapból ki is írja elvileg egy kis ablak, hogy az jó autó-e. Valami gyorsabbat kell választani, és elrejteni a város egy részé. Most pontosan nem tudom melyik az a terület ahova lehet. Felhívod vagy Lestert vagy valamelyik másik tagot a főszereplő trióbol, erre nem emlékszek pontosan, és ha jó helyen rejtetted el az autót, akkor kiad egy olyan lehetőséget mikor telefonálsz amibe benne van hogy "gateway vehicle". Ezzel jelzed hogy az autót elhelyezted, és folytatódik a történet.

2014. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!