Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor kapjuk meg a sötét...

Mikor kapjuk meg a sötét lovat az Elder Scroll V Skyrim-ban?

Figyelt kérdés
Néztem egy videót és abban votl egy sötét talán vörös szemü ló amit a gyerek ugy kapott küldetés után,de azt nem mondta mikor.

2014. dec. 8. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem Shadowmere-re gondolsz.

A Dark Brotherhood questline során kapod meg.

2014. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen Ö rá gondoltam,és az kb mikor van?(Jelenleg valamien Colegenél vagyok ahonnan el küldtek egy föld alatti kis lyukba ami egy to alján van be fagyva egy öreg emberhez)
2014. dec. 8. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallod helyneveket mondj, mert így nem tudom.

A Dark Brotherhood questline elkezdéséhez először Windhelmben kell megcsinálnod a Questet Aventus Aretino-nak, és ha az kész, aludnod vagy pihenned kell. Akkor fog beindulni a DB questline.

2014. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol most ő van az, az Under Sarthall (vagy valami ilyesmi) küldetés. De igen jól írod, Windhelmben kell elkezdeni a DB küldetéssorozatot!
2014. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van itt valaki aki skyrim-ügyben segítene? Egy éve nem játszottam vele, nagyjából kezdek emlékezni mit hogyan kell csinálni, de nem tudom elrakni a fegyvert. Szóval mindig "harcra kész" állapotban vagyok, ami - ha jól emlékszem - nem mindig bizalomgerjesztő a többiekkel szemben. Segítenétek? Kösz.
2014. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy a támadás gombbal is elő tudod venni a fegyvered, de alapjáraton az R gomb az, ami előveszi a fegyvert, és ez is teszi el.

Tehát alapból az R-el tudod eltenni.

2014. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,windhelm közel van oda ahol jelenleg vagyok szoval neki is látok! :)
2014. dec. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!