Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Gta San Andreas...

Hogy lehet Gta San Andreas cleo modot készíteni?

Figyelt kérdés

A mod lényege ez lenne: A sivatagban (Las Venturasban) áll egy hegy. Ezen van egy kis ház, amibe be lehet menni. Ha az ember be megy, egy titkos ajtón le lehet menni a hegy belsejébe. Itt lenne egy hatalmas, titkos kutatólabor.


Egyenlőre semmit nem tudok a mod készítésről, ezt én is tudom, tehát a "nem nulláról kell kezdeni" típusú válaszokra nem vagyok kíváncsi. Milyen programozási nyelvet kell tanulni hozzá? Milyen program kell hozzá?



2014. dec. 5. 22:25
 1/3 zsolt :D válasza:

Szia

A cleot le kell tolteni es be telepiteni de kell hoza meg egy progi es az a Sanyi Builder fogja kerni. a modokert nez vidit

2014. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos... Akinek van egy kis esze az videót néz. Azért írtam ki ezt a kérdést, mert a youtube-on modkészítés néven texture pack készítésről van videó. Szóval van valami egyéb ötltet??
2014. dec. 7. 09:08
 3/3 zsolt :D válasza:
nincs
2015. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!