Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Császtok hogy lehet gta san...

3321 kérdése:

Császtok hogy lehet gta san ra samp ra saját szervert készíteni hogy a hawerjaim is el tudjanak jönni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 03:49
 1/4 A kérdező kommentje:
sa-mp 0.3x-re hogy lehet saját szervert készíteni hogy a hawerjaim is fel tudjanak jönni ?
2013. aug. 21. 03:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezekkel a kérdésekkel soha nem voltam tisztába.


Minek akarsz csinálni szerver? Csak azért, hogy a barátaid fel tudjanak rá menni?

Jobban jársz, ha keresel egy szervert, ami Hostos és arra mennétek fel. ott legalább még társaság is van és csapatban tudnátok dolgozni.. Most nem értem mire jó, ha csak azért csinál az ember szervert, hogy tudjanak játszani.


am meg a kérdésedre a válasz: www.samp.hu és nézzél tutoriálokat neten, csomó foglalkozik ezzel a témával. Ha meg nem tudsz scriptelni, konfigolni nem nagyon kellene nekiállni. Ha kamionos szervert akarnál, írj és adok IP-t, amit én ajánlok, mert nagyon jó szerver! ;)

2013. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne páváskodj itt. -.-
2013. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xvale válasza:
samp.com->ról letöltöd a windows servert,kicsomagolod valahova->letöltöd a logmein hamachi-t(a barátaid is),létrehozol egy új hálózatot,majd a barátaid csatlakoznak rá,ezután te elindítod a kocsimagolt fájlokból a server.exe-t,megnézed az ip-det(az lesz a szerver ip),a pedig benne van a server.cfg fájlban...csatlakoznak és ennyi
2013. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!