Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks-ban IS6,...

A World of Tanks-ban IS6, Löwe vagy T34, illetve E 25 vagy SU-122-44?

Figyelt kérdés

Eljöttnek látom már az idejét, hogy a karácsonyi akciók alkalmával vásároljak egy tier 8-as prémium heavy-t és egy tier 7-es prémium TD-t. A kérdésem az lenne, hogy az IS6, a Löwe és a T34 közül melyik választás érné meg jobban a heavy-k, valamint az E 25 és a SU-122-44 a TD közül?

A heavy-k tekintetében tudom, hogy mindhárom harckocsi kb. teljesen más játékot kíván, így inkább engem az érdekelne, melyik tud olyat adni, amit a tierbeli normál társai nem. Azt néztem például, hogy a T34-nek a sebzése igen magas a normál társa a T32-höz képest.

A TD-k esetén szintén hasonló véleményekre vagyok kíváncsi.



2014. dec. 2. 20:28
 1/4 anonim válasza:
85%

Hat ez nagyon attol fugg,hogy milyen a jatekstilusod.Mindegyik jo,csak meg kell tanulni veluk jatszani.Az IS6 tipikus kozelharcos,3 meterrol lovi az ellenseget.A Lowerol azt hallottam,hogy nincs sok pancelja,de az anyuja nagyon jo,ilyen heavy-sniper tank.A T34 ahogy leirtad nagy az atlagsebzese,a testpancelja turheto,de a tornya nagyon jo.Az E25 kicsi,lapos,sokat lo es kicsiket,szemelyem szerint en megvennem,ment megfelel a jatekstilusomnak.A su-rol nem nagyon tudok nyilatkozni de itt van az osszes taank leirasa,kivete a Lowenek:

Is-6: [link]

T34: [link]

E25: [link]

Su: [link]


Remelem tudtam segiteni!:)

2014. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, örülök, hogy kifejtetted a véleményed, és köszönöm a videókat, meg fogom nézni őket. :-)


Alapvetően a TD-k közül az E 25-ön gondolkodtam, de nemrég ránéztem a SU-ra, és tetszett, amit láttam. Például, ha jól számoltam a DMP-je jobb, mint az E 25-é, de biztos megvan a hátránya is.


A játékstílusom elég kiforratlan még, próbálom keresgetni, mi az igazán jó nekem. Alapvetőn szeretek messzire lövöldözni (de camperkedni nagyon nem), viszont nem ijedek meg a közelharctól sem.

Személy szerint inkább egy olyan tankot vennék most, amivel egyenértékűt nem kapok a tier-jében fejlesztés útján. Például a SU-100Y-t is meg szándékozom venni. Az elég egyedi. :-D

2014. dec. 2. 21:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy azok nem videók. Nem tudom, miért haluztam oda youtube linkeket. :-D


Nem baj, így is hasznos, köszi még egyszer! :-)

2014. dec. 3. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A LÖWÉT-sajnos lerontoták, azt zárd ki.

IS6 döntögetőstank, nem rossz ha szereted az IS3-at ezt is szeretni fogod.

T34 brutál ágyú átlőhetetlen torony kedvenc tankom. szerintem ez a legjobb, de vannak olyan pályak ahol használhatatlan, de az IS6-nál is van. Vegyél egy T29-es hetes tankot hozzá hasonló ha az bejön ezt is szeretni fogod.

E 25 szerintem egy brutális tank a nagy sebeségének és az átlagos percenkénti sebzése miatt, átütés a feketeleves mert elégé kicsi de simán hátbatudod támadni vele az elenfelet szerintem jókistank. a másik előny az az hogy a kv4 tigrisek.s királytigrisek nem tudnak rá lőni ha túl közel vagy hozzá.

SU-122-44 Nem igazán ismerem. De kijött a tesztszerver próbáld ki :)

2014. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!