Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks! Mi a véleménye...

World of Tanks! Mi a véleményetek, melyik a legjobb heavy tank, melyik a legjobb medium tank, és melyik a legjobb TD? Melyik jobb, E100 vs T110E5 vs IS-7? Illetve TD-nél melyik jobb, T110E4 vs JagdPz E-100?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 20:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet megmondani, hogy melyik jobb, mert nyilván mindkettő másban jobb, de ezekre a konkrétumokra lennék kíváncsi... Melyik miért jobb vagy miért ajánljátok jobban? Személyes véleményre/tapasztalatra lennék főleg kíváncsi!!
2013. jan. 28. 20:10
 2/15 anonim válasza:

hát én szerintem a medium tankok közül az orosz a legjobb :) a T-44 től már elég jók

a heavyk közül mind jó és most a T110E4 td elég népszerű lett de a jagpz-nek a gun ja nagyot üt úgyhogy szerintem mind jó az orosz mediummal kapcsolatban még hogy az én tapasztalatom szerint a legjobbak mert gen mozgékonyak és a torony páncélzatuk is nagy meg a gun is gyorsan tölt

2013. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

És neked milyen tankjaid vannak, Illetve mit gondolsz az E100 ágról? Illetve T100E5 még elég népszerű, nem?

2013. jan. 28. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik tank másban jó. Sajnos nincs olyan tank a játékban ami minden szempontból megfelelő lenne. Példának okáért: a kv-1 jól páncélozott, de írtó lomha.


Minden tank más játékstílust kíván, ki kell tudni használni az előnyeit és elrejteni a hátrányait.

2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Énnekem ezek közül E-100-asom volt. Előnye: sok élet és viszonylag jó páncél és pontos löveg. Hátrány: lassú, nagy célpont és hiába a jó páncél ha tudják hol kell lőni simán sebzik és a löveg átütőereje sem kiemelkedő. Ezen nehéz tankok közül én az IS-7-est választanám. Páncélvadászoknál meg sztem a T110E4-et. Azért mert forog a tornya nagyon erős szemből és lövegének a teljesítménye is elegendő. JP E-100 lehet irtó nagyot lő, de iszonyat lomha páncélzata sem nagy durranás nagy célfelület és fix löveg. Persze minden attól függ kinek mi a stílusa. Most van egy Object 704-em és hajtok az Obejct 268-ra. Ezekről azt tudom mondani, hogy nagyon jók.
2013. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Látom tapasztalt vagy ebben a játékban. Én kezdö. Mennyi valodi pénzt kell itt költeni ha egy kozepszintu tankot szeretnék. Pénz nélkul lehet fejlodni? Mert ugy latom hiaba gyujtok barmit jatekkal, az arany mindenhol ott van....es azt meg csak penzert tudok venni...
2013. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elég jól lehet arany NÉLKÜL is haladni...
2013. febr. 7. 17:49
 8/15 anonim válasza:
Koszi a gyors valaszt es a jo hirt.
2013. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
nekem pl van eggy T-44 em IS Su-100 egyszerse rendeltem aranyat még!!!! versenyeket már többször is nyertem amiért kaptam gold jutalmat és így tudtam venni kisseb pénz kereső tankokat.de a kv-1 pz3/4 pz4 stugIII ezekkel is lehet farmolni a játékba eggy nagyobb tankra
2013. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Köszi szépen.

Ha nekem még csak közepes tankom van meg könnyűek akkor te melyik heavy felé kezdenél fejleszteni a helyemben?

Persze tudom hogy sok szempont van ,de gondolom a játék során rájöttél neked melyik a legjobb ,milyen kompromisszumokat lehet kötni ...stb.

2013. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!