Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb része az...

Melyik a legjobb része az Assasin's Creednek? 4 vagy az 5 vagy a 6?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2 Brotherhood
2014. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed 6 - ilyet se hallottam...

Nos nézzük...

A teljes AC sorozat: Assassin's creed 1, Assassin's creed 2, Assassin's creed brotherhood, Assassin's creed revelations, Assassin's creed 3, Assassin's creed 4, Assassin's creed rouge, Assassin's creed unity.


Remélem nem hagytam ki semmit. Igazából nem lehet egykönnyen eldönteni, mert azok akik 2007 óta nyomon követik a teljes sorozatot, szép emlékeket tudnak kapcsolni pl a brotherhood-hoz. Nyilván a játékmotor ezzel szemben egy újabb résznél jobb. Én személy szerint a 4-et ajánlom. Ott van az Unity is, de az egy erőműven is szaggat mint a görény... A négynél nem követték el ezt a hibát, jó ötlet ez a hajózás is, meg Edward személye is élvezhető karakter. (persze ettől még Ezio vezeti a top-listát az emberek szemében). Tudom furcsa, de én kifejezetten szerettem a hármat is. Szegény játékot olyan sok kritika érte, pedig nem szolgált rá, legalábbis az én szerény ízlésem szerint.

Na de mindegy is. itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=NZ74CGRYIwk - itt az összes AC rész

2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Liberationt kihagytad. :)
2014. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2, a Brotherhood nagyon jó

A 4-el tök jól el lehet lenni akárcsak a Rogue-al

A 3 és a Liberation felejtősebb

Az 1 monoton és uncsi

A Unity egy nagy szær

2014. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mégis mi akar lenni az 5 meg a 6? :D

A Black Flag után kijelentette az Ubisoft hogy nem lesz már számozva az Assassins Creed.

2014. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első rész tetszett a legjobban, a többi már túl "kellemes" számomra.

Az első rész komoly volt, komoly hőssel, komoly hangulattal, kőkemény sztorival (ha valaki nem csak a felszín alatt követte a történéseket, sok mindenre rájöhetett)

Az én ízlésemnek tehát Altair kalandjai jöttek be a legjobban.

2014. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2014. dec. 2. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki hogy az AC1 szar...csak repetitív, kb 9x ugyanazt csinálod a játékban...felirat ubiéknal persze nuku...a szövegkönnyvet nem fogom olvasgatni, ha játszani akarok...

Altair jó karakter volt és Ezio, de a badass széria akkor is ACII,BH,R és szevasz tavasz. a unity meg tényleg egy sz*r lett.

2015. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!