Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Tier 6-os Tank World os Tanks-ben?

Figyelt kérdés
Klán háborúban szeretném használni, de nem tudom melyik lenne a legalkalmasabb.

2014. nov. 29. 19:14
 1/2 Vida Sándor ***** válasza:
71%

Nos: KV-85, nagy átütő erő, jó páncél, 0 ágyúsüllyedés, nagy ágyúval lassú töltés. Mostanában nem is használom, dombról lefele lehetetlen harcolni vele.

ARL-44: Jó páncél közepes átütő erő, viszonylag gyors, gyakran használom.

KV-2: Erős páncél, bazi nagy átütő erő, de nagyon lassú töltés, és csiga lassúság.

VK3601-H: Kemény páncél, közepes átütés, jó töltés, lassú mozgás, használom.

Hellcat: gyors, gyenge páncél, közepes átütés, ritkán megyek vele./lebutították/

T-150 kemény páncél, nagy átütés, elfogadható töltés, lassú, gyakori a csatákban.

M6, közepes páncél, közepes átütés, közepes sebesség, keveset használják.

Cromwell: Gyakori tank, gyors, jó tűzerő, kevés páncél, jó töltés.Nagyon gyakori.

T34-85, egyik kedvenc tankom volt. Közepes páncél, közepes átütés, gyors, jó töltés.

Churchill VII, ritka osztag csatában. Előnye a gyors töltés, hátránya a lassúsága.

T 37, mostanában egyre gyakoribb. Pokoli gyors, jó álca, kis átütés, de jó tűzgyorsaság.

T21, szintén felderítő, szintén gyors, nem annyira gyakori a csatákban.

Su100Y: nagy átütés, szemből jó páncél, hátránya a nem forgatható torony.

Remélem segítettem valamennyit.

2014. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem a T 34-85 vált be.

Ésszerű kompromisszum a kívánt igények között. Gyors, jól fordul és lehet vele lőni.

2014. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!