Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vs Oblivion ti melyiket...

Skyrim vs Oblivion ti melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Mint laikus kérdem, egyik játékkal sem játszottam fél óránál többet. Érvek, ellenérvek?

2014. dec. 1. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Skyrim. Mert sokkal jobb. Az Obliviont már a Skyrim előtt sem szerettem igazán. Persze azért végigvittem. A Morrowind is sokkal jobb, mint az Oblivion.
2014. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 juhaszmate 21 ***** válasza:
Egyértelműen Skyrim sokkal jobb szebb grafika jobb játék ujdonságok sikkal jobb
2014. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyéskedsz? Persze, hogy a Skyrim!
2014. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Oblivion. A Skyrim egy monoton, unalmas játék, a fő questet végigtoltam, de egyszerűen nincs benne annyi változatosság, hogy utána is érdekeljen.

Ezzel szemben az Oblivion története, világa, küldetései is sokkal színesebbek, a ronda grafikáján meg ezerféle moddal lehet javítani.

2014. dec. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 8072 ***** válasza:

Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim,Skyrim


És hogy miért ?


Jobb grafika több quest nagyobb élmény job questek mi kell még ?

2014. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló! A Skyrim akkor lesz monoton, ha nekem szárnyim nőnek és egy hatalmas görögdinnyével a kezemben elrepülök a Marsra, ahol földhöz vágok egy hat tonnás teknőcőt!! (ez azért túlzás) Az oblivion lett egy picit... hát... "(sz*r)", legalábbis ha olyan kritikusok akarunk lenni. Annyit elárulnék, hogy az oblivionban utáltam meg a közelharci fegyvereket. Az meg a másik, hogy vér annyi van benne, mint sivatagban a gleccser.
2014. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 8072 ***** válasza:
Ja igazad van játszotam vele fél órát tööbet már nembírtam vele játszani fujj.
2014. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!