Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LEGO-ban tesznek bele az...

A LEGO-ban tesznek bele az alkatrészek közé esetleg egy pár plusz darabot vagy rosszul raktam össze? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vettem egy LEGO 42011-es számú játékot.. egy versenyautót.

Van két olyan alkatrész amiből csak egy van és az összeszerelési útmutató nem is írja sehol, hogy hova kellene tenni :O Ja és az egyik egy tengelyre csúsztatható kis fogaskerék féleség. De én rá nem jöttem, hova kellene tenni...



2014. nov. 30. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Kis elemekből mindig raknak be többet, egyrészt mert azok könnyen elveszhetnek, ezért szükség lehet pótalkatrészre. Másrészt pedig a gyárban súly alapján mérik, hogy minden dobozban megvan-e minden elem, ezért a biztonság kedvéért a kisebbekből betesznek még egyet (vagy adott esetben többet), arra az esetre, ha a mérleg nem érzékelné, hogy hiányzik belőle.
2014. dec. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!