Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan háborús (lehetőle...

Tudtok olyan háborús (lehetőleg nem WW2) játékokat, amik elég realisztikusak?

Figyelt kérdés

Inkább a tűzharcok a lényegesek, hogy jók legyenek. Utálom azt amibe csak megyek és lövök. Olyan kéne amibe az ellenség is normálisan fedezék mögül lő, és nem 2 cm-ről. Arma-t próbáltam, menne is rendesen, de az én angol tudásom bőven kevés hozzá.


Ezen a laptopon kéne elfutnia:


Amd x4, 2x1.9 Ghz, 2 gb ram, 512 mb HD VGA.


2014. nov. 28. 13:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát talán a Red orchestra biztos tetszene neked az pont ilyen igaz hogy 2 ww de nagyon jó.
2014. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, azzal játszottam tényleg nagyon jó játék attól függetlenül hogy WW2-es, de mióta csak 2 giga ramom van, nem fut valami szépen a játék, még anno 6 gigával játszottam, tényleg nagyon ott van a játék.
2014. nov. 28. 14:07
 3/25 anonim ***** válasza:
Akkor Operation flash point red river vagy a régebbi része de az is jó.
2014. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja meg még a ghost recon mindeggyik része nagyon jó és még az america's army meg a tom clan's rainbow six vegas 1,2.na meg persze a swat 4,3.
2014. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ja a medal of honor a 2010-es a warfighter már nem hiszem hogy elmenne de remélem valamit segitettem. :)
2014. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Meg az armed assault is.
2014. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ghost Recon 1-el játszottam sokat, csak ott meg olyan furcsa, hogy lazán eltalálnak, meg angolul nem nagyon szeretek játszani, mert nem tudom mit csinálok, azt ki tudom venni hogy mik a feladatok. A R6 Vegas 2 nekem nem jött be, abból a Raven Shield, meg a Lockdown tetszett (csak szintén angol mindkettő). America's Army az játsszható Single Playerben is? A Red Rivert, ha elfut, akkor megnézem. :) A Medal of Honort tesóm 2 nap alatt kijátszotta. :D Köszönöm a válaszokat és várok még további ötleteket. :)
2014. nov. 28. 15:59
 8/25 anonim ***** válasza:
Probáld ki a ghost recon többi részét mert nagyon jók ja és a verdunt is nézd meg nagyon jó 1ww.
2014. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az Advanced Warfighter-t már régebben kipróbáltam, tetszene is, csak a magyarítással nem akar működni, akkor működött, de nem voltak ékezetek, csak ilyen fura karakterek.
2014. nov. 28. 16:46
 10/25 anonim ***** válasza:
Pedig jó játék esetleg az advenced warfighter 2 talán.
2014. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!