Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Többi lenn. Mi az a kiüttetés?

Nyertes1000 kérdése:

Többi lenn. Mi az a kiüttetés?

Figyelt kérdés
nem nagyon volt ps-em, xbox-om, hallottam már ezt az üttetés dolgot. Mondjuk ha veszek egy ps2-öt és veszek hozzá egy fifa játékot akkor csak be teszem a cd-t és készen is van? csak azért kérdem mert nem vagyok tisztában ezzel az üttetés dologgal

2014. nov. 27. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan gépet vásárolsz ami nem csipelt akor csak a gyári lemezeket fogja olvasni és ha gyári a fifa amit veszel akor csak beteszed és játszol.
2014. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ha bemegyek a madiamarkt-be és veszek egy ps-valamit, melléje a fifát akkor megy ugye :)(köszönöm a válaszodat)
2014. nov. 27. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A kiüttetés az, amikor beszólsz valakinek és ezért kiütnek! Szerintem játék helyett tanuld a helyesírást!
2014. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. (igen)
2014. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. hózászlóló! ezzel a hozászolásoddal csak magadat minősíted, és ha már itt ilyen vagy akkor az életben sem lehetsz különb! bocsánat hogy nem vagyok tökéletes! és ha majd egy nap annyit fogsz dolgozni mint én na akkor majd esetleg véleményt nyilváníthatsz (14-16 óra/nap)
2014. dec. 1. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!