Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Jobs plugin konfigolás?

Minecraft Jobs plugin konfigolás?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy a Jobs pluginban nem tudom átírni, hogy magyar legyen. Pontosabban az a helyzet, hogy amikor angol szövegeket kiír az magyar legyen. A magyar konfig már megvan, de egyszerűen nem tudom rávenni, hogy működjön is. Ötletek?

2014. nov. 23. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem működik/nem veszi be a magyar szöveget, akkor valószínűleg a szervered ANSI kódolást használ UTF-8 helyett és kifagy a magyar.


próbáld meg ékezet nélkül beírni a magyarítást, és felejtsd el a ' illetve " jeleket, mivel ez is a programozáshoz tartozik.

2014. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a kódolást állítani.. :S Azzal sem ment.
2014. nov. 23. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont a másik megoldást meg fogom nézni!
2014. nov. 23. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
A kódolással volt gond, köszönöm! Jár a zöld kéz :D
2014. nov. 23. 19:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. A teszt szerveremen megy, viszont a normálison meg már nem. Bármit csinálok vele, nem működik..
2014. nov. 23. 19:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy sikerült. Leállított állapotban kellett betenni.
2014. nov. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!