Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Plugin konfigolás?

Minecraft Plugin konfigolás?

Figyelt kérdés

Hello!

Hol tudom eztt magyarositani :

-valaki joined the game...

-$=Ft

-valaki blew up= Tulmagasrol zuhant le ...

- [Server]:asd = [Szerver]:asd

- [Broadcast]:asd = Utmutato:asd

Ezeket sehol se találom és más hol is ládtam hogy át vannak irva meg amugy is átt akartamde nem találom a pontos helyüket!



Valaki letudná irni pl : GroupManager-Konfig.yml benne lesz...

Pontos helyet

köszii mindenkinek!



#szerver #Minecraft #konfiguráció #minecrfat konfigolás #minecraft szerver konfigolás #minecraft szerver konfigolás segítség
2013. okt. 27. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek általános üzenetek, nem a pluginhoz tartoznak, ergo kell egy olyan plugint szerezned ami ezeket engedi átírni. DE szerintem ne tedd, te nem tudsz magyarul írni.
2013. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzz gaz de mondom hogy ládtam de azért kőőssszzz
2013. okt. 27. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy ehhez külön plugin kell, nem értem mit nem lehet érteni.


Tessék:


[link]

2013. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Johh van na!

Köszike még egyszer!

2013. okt. 28. 00:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Tucc még ehez hasonlo pluginnt mert ez nem műkszik :'(
2013. okt. 28. 01:16
 6/6 anonim válasza:

1. válaszadónak: Lehet, hogy nem tud magyarul, viszont te a konfigoláshoz vagy hülye :D :D


Kérdező: Ezeket mind meg lehet oldani az Essentials pluginon belül (remélem van ilyened...). Csatlakozási szöveget a config file-on belül találod meg. Ezt nem fogom neked keresgélni most, találd meg. A többit megtalálod, ha megnyitod winrarral az Essentials.jar-t. Ott lesz egy olyan, hogy messages.hu, vagy vmi ilyesmi. Azt szépen átrakod az essentials mappába és megnyitod, megkeresed a Broadcastot illetve a Server-t, és átírod. Elmented, majd megnyitod a config file-t és megkeresed azt a szót, hogy locale, ott az van neked, hogy #local: en, írd át erre: local: hu (a # jelet is töröld!) elmented, majd egy szerver reload, és kész is van! Ha nem világos vmi, írj privátban!


Ha bárkinek kell segítség akkor nyugodtan kérdezzetek E-mail-ben, vagy Skypeon! Skype: hegyi02 E-mail: hegyi.gabor2001@gmail.com


Sok sikert!! :)

2014. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!