Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik mikor Bannolnak...

Riximaxi kérdése:

Mi történik mikor Bannolnak XBOX LIVE-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abban kérném segítségeteket, hogy mi történik akkor mikor bannolnak Live-ról? Tudok tovább Offline-ban játszani vagy eldobhatom a gépet. Mikor megvettük az új internetet akkor én rákötöttem az xboxot, lekellet tölteni egy menü frissítést. Ezután regisztráltam és kaptam egy emailt hogy csináljak Microsoft fiókot, de én nem csináltam. Ha most megint rákötném az internetre a gépet akkor mi történne, bannolnának vagy nem történne semmi?

FLASHELT (2007-es) gépem van.



2014. nov. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy bannolnak. RGH miatt bannolnak csak azért mert nem csináltál microsoft fiókot nem fognak. Egyébként miért dugnád netre? Ha a legújabb flash van rajta még játszhatnál is live-on.
2014. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még rgh-n is tudsz játszani csak ahhoz még kell egy s más (nem dualboot)
2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen de arra olyan szinten figyelni kell,hogy az emberek 98%-át így is bannolták aki megpróbálta.
2014. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de mi történik akkor mikor bannolnak?
2014. nov. 29. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz LIVE!-od, de offline-ban még játszhatsz.
2014. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!