Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történik mikor Bannolnak...

Riximaxi kérdése:

Mi történik mikor Bannolnak Xbox LIVE-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérném segítségeteket, hogy mi történik akkor mikor bannolnak Live-ról? Tudok tovább Offline-ban játszani vagy eldobhatom a gépet. Mikor megvettük az új internetet akkor én rákötöttem az xboxot, lekellet tölteni egy menü frissítést. Ezután regisztráltam és kaptam egy emailt hogy csináljak Microsoft fiókot, de én nem csináltam. Ha most megint rákötném az internetre a gépet akkor mi történne, bannolnának vagy nem történne semmi?

2014. nov. 9. 13:34
 1/4 zoltán557 válasza:
A játék kétesélyes a barátomnak a gépet úgy letiltották hogy azóta sem lehet bekapcsolni.De hallottam már olyat is h XBOX livet tiltottak le
2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zoltán557 válasza:
Am addig nem tiltanak le amíg nem crackolt a géped
2014. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Flashelt gépem van!
2014. nov. 9. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem egyszeruen kiirta, hogy ez a gep liverol bannolva van

offline ment tovabb ugyanugy

ami egyebkent marhasag volt toluk, mert nem tudtam tobbet pontokert jatekokat venni es nem koltottem tobb penzt

2014. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!