Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak játék a cél, mi éri meg...

Csak játék a cél, mi éri meg jobban, venni egy új pc-t max 150. 000ft-ért, vagy inkább vegyek egy ps4-est?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 04:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"+ a ps évi 15000ft ért ad egy rakat ingyen játékot havonta... és nagy címeket."

Ez régen volt igaz, ma már halom szart ad sajna

2014. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megveszed a BF4-et, majd kiadják utána a BF4 premium editiont. Kiadnak egy csomó DLC-t hozzá. Jövőre kiadják márciusban az BF hardline-t 18.000-ért. és akkor ez csak a BF volt. De ha ki tudod gazdálkodni a pénzt hozzá, akkor már eleve nem értem a kérdést. Mindig is egy sima PC érte meg
2014. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
jah csak pc-t vehetsz kb 2-3 évente, psből meg 5-8 év... és azért a ps 130ból megvan, egy normálisabb gamer pc-vel meg körberöhögnek a 150 ezremmel... ps lesz eldöntöttem, a wowhoz, meg veszek a maradék pénzből egy új videókarit a pc-mbe.
2014. nov. 22. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél!


Pcre iszonyat sok pénzt ki kell dobni és nem is egyszer!

Egy ps az 8 év múlva is futtat mindent tökéletesen. Pcnél hogy ugyan ezt élére 1-2 évente egy nagy halom pénzt költhetnél rá!

Évről évre egyre kevesebb játékot adnak ki pcre.

2015. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értelek, ha te azt mondod, jobb a konzol, akkor minek kérdezed? Akkor vegyél PS4-et, szíved joga.

A többség akkor is PC-t fog mondani, mert sokoldalúbb.


A játékokat nézve meg egyáltalán nem igaz, hogy kevesebb játék jön ki pc-re, pont fordítva igaz, rengeteg indie fejlesztésű játék jön be a piacra.


Én azért szeretem a pc-t mert ps4-en soha az életben nem fogsz komolyabb stratégiai játékot játszani. Egy Starcraft 2, Age of Empires széria , Empire Earth széria játékokat nem fogsz soha ps-en játszani.

Ellenben pc-re lehet venni pc-hez való kontrollert (xbox, logitech meg egy rakat másik név) és konzolos játékokat is játszhatsz rendes kontrollerrel. Én Assassins Creed-et is csak kontrollerrel játszottam, egér bill a név beírásánál volt használva és csókolom.

2015. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!