Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak játék a cél, mi éri meg...

Csak játék a cél, mi éri meg jobban, venni egy új pc-t max 150. 000ft-ért, vagy inkább vegyek egy ps4-est?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 04:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A PS4-hez 15.000Ft egy játék + vannak DLC-k amik megint csak pénzbe kerülnek. Mert ha már kiadtál egy játékra 15-20.000Ft-ot akkor lehetne az is ingyenes, de nem, fizessen a paraszt. Használtan is egy játék 7-10.000Ft. Nehézkes az irányítás például battlefield 4-nél. A Multizás is pénzbe kerül. Míg PC-n egérrel és billentyűvel gyorsabban tudsz reagálni a dolgokra. Torrentről le tudod tölteni ingyen a játékokat, igaz, bár nem tudsz multizni. A PS4 pénzkidobás szerintem, csak annak jó, akinek van felesleges pénze.
2014. nov. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2014 van, minden játék a multira épül, nem gagyi gép ellen akarok bénázni, hanem játszani, és élvezni a játékot, szal a torrentezősdi nem játszik nálam, meghagyom a kamaszgyerekeknek.
2014. nov. 21. 06:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, igazából 150 körüli összegből már nagyon jó kis gépet lehet összerakatni (nem előre összerakottat venni), de a PS4 is jó választás. Ez olyan win-win helyzet őszintén szólva, kérdés mennyire vonz a konzolok világa, mennyire szeretsz pl. fps-eket kontrollerrel játszani, mert végülis az igazi multis élményt azok teremtik.


Viszont vannak, lesznek húzó címei a konzolnak, általában ide jelennek meg a nagyobb címek először, igaz kell is érte fizetni rendesen. Később se nagyon mennek le az árak, PC-n meg lehet megkapsz egy egy éves játékot mondjuk -50%-osan vagy még olcsóbban. Általában azért elmondható, hogy mintha jobban figyelnének a konzolos területre, PC-re pedig nem egy esetben gyenge portolással és butítottan küldik a játékokat.


Összefoglalva azt tudom mondani, hogy érdemes ezeknek, az átlagáraknak és a PSN Plusnak is utána nézni, hogy milyen lehetőségeid lennének. Igénytől is nagyon függ a dolog, szóval ne ugorj csak úgy bele majd lesz valami alapon.

2014. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a pc-t sokkal jobban szeretem es praktikusabbnak is tartom.
2014. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindenki írja, hogy csak játékra. Aztán kiderül, jó lenne netezni is rajta, filmet nézni, hébe hóba felvenni 1-2 játék menetet és társaik.


Ami meg a PC játékokat illeti: kb 25%-kal olcsóbb mindegyik, ha van steam vagy origin accountod, a cd kulcs netes kulcsos oldalról még olcsóbb, aktiválod és kész. Ott van pl Starcraft 2 két része, 80 euró hivatalos weblapon. Én 25ért megvettem mindkettőt kulcs segítségével és működik, mert a mai napig játszom vele.


Mellesleg a pc, ha úgy alakul, bővíthető, míg PS4-nél egy komplett gépet kapsz.


Én PC-re szavazok, sokkal több oldalú, mint ps4, játékok olcsóbbak, fejleszthető.

2014. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A torrentezés a pénzzel függ össze és nem azzal, hogy ki hány éves. Valaki megteheti, hogy 15.000-ért vesz játékot valaki nem.
2014. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6# +1


Ha már pc, akkor szerintem kicsit többet tegyél hozzá

2014. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, egy wow, cod, bf-el el lehet lenni klánban nap mint nap és csak 2-3 évente kell kiadni értük 15000ret... jó a wow mellé még jön a havi díj, de ha én az albérletem mellett 80ezres fizuból ki tudom gazdálkodni, akkor nyomorultul csórónak kell lenned, hogy ne tudd.
2014. nov. 22. 01:40
 9/15 A kérdező kommentje:
+ a ps évi 15000ft ért ad egy rakat ingyen játékot havonta... és nagy címeket.
2014. nov. 22. 07:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe PC-re mennék és vennék hozzá konzolokat.
2014. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!