Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy adhatták így ki az...

Hogy adhatták így ki az assassins creed unity-t?

Figyelt kérdés
Biztosan hallotátok mitörtént az assassins creed legújabb részével,akad tele van hibákkal, én már vagy 5 hónapja előrendeltem ps4re és tegnap mikor megjött nagyot csalódtam benne a sok hiba miatt meg az idegesítő akadások. Hogy lehetett igy kiadni nem tesztelte senki? Vagy az ubisoft ennyire sz.rikrá? Meg azt írták hogy dolgoznak a hiba javításán,de kérdezem én mér akkor kapkodnak mikor már kinn van a játék? Egyszerübb lett volna halasztani pár hete és akkor normálisan kiadni. ja és tudtommal ők csinàlták a far cry4-et is nagyon gondolkozom az elörendelésem vissza vonásán :( Évekig az ubi volt a kedvenc játék készítő cégem aminek majdnem minden játékára beruháztam,de ugy látom azoknak az időknek vége.

2014. nov. 15. 06:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a bugokat meg az akadást leszámítva maga a játék nem rossz.
2014. nov. 15. 06:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, manapság minden játékfejlesztő cég egy későbbi patchel oldja meg az ilyen dolgokat, mivel sürgeti őket a kiadási idő, illetve a konkurens játékkiadások miatt nincs más választásuk.
2014. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor most ha jól értem ez egy nem kész játék? és majd csak néhány patch után lesz olyan mind amilyennek lenni kellene?
2014. nov. 15. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Ubi ahogy írtad konkrétan sz*rik a játékosokra főleg a PCsekre. Minden évben egyre silányabb minőségű folytatás egy tucat DLC Season pass stb. Lassan kezdi elérni az EA és az Activision szintjét. Félkész játékok csak, hogy minél hamarabb megvegyük. Nagyobb hype, reklám, trailer áradat, "kiszivárogtatások" VEGYED MEG! RENDELJED ELŐ! AKKOR MÁR VEGYÉL SEASON PASST IS, MEG DLCKET! Mindig ez van majd patchelik, majd kijavítják, majd megoldják... Esküszöm az Evolve stabilabb volt mint ez pedig az csak Alpha. Nem szabad most már semmi Ubi terméket előrendelni tudatni kell velük, hogy ez így nem mehet tovább. Vagy kiadják rendesen minden platformon, OPTMALIZÁLNAK.
2014. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na úgy látszik a konzolos csapat is szív. Akkor ezt jó elk*rták. Ja majd jön még 1000 javítás aztán talán működni fog. Maguk is bevallották, hogy elkapkodták a kiadást. Meg van egy büdzsé amibe bele kell férnie a készítőknek, így sokszor nem marad pénz "apróságokra", mint például bug kijavításra, átfogóbb tesztekre, optimalizációra.
2014. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát egy újabb példa az üzletre. Rohadt jó trailerek, ami azt jelenti jó lesz a játék, rendeld előre. Aztán kiderül, hogy vettél egy nagy darab, félkész, bugos, sz.r játékot. Plussz még az is, hogy istentelen erős gép kell. És aki nagyon akar játszani, felújítja a gépet, megint ki jár jól, az alkatrészgyártók. Ez egy korbeforgó nagy kör és az a lényeg, hogy te nejárj jól.
2014. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tutyimutyi98 válasza:
Xbox one-ra megvettem és valami elképesztően gyenge játék lett , folyamatos buggok , szakadások , és a 30fpst is csak alulról karcolja...
2015. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!