Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3! Tudnátok az unikorniss...

Sims 3! Tudnátok az unikornissal kapcsolatban segíteni?

Figyelt kérdés
Megbarátkoztam az unikornissal és egy olyan helyen jelent meg mindig ahol folyó volt (tudom hogy sok folyó van de mindig ugyanannál) minden este elmentem hozzá. Aztán megvettem azt a helyet. Miután megvettem szintén ott volt amíg nem alakítottam át a helyet. A folyót meghagytam de tettem oda ugró akadályokat, itatót,... Az után este megunt elmentem de nem volt ott! Azóta minden este nézem a rózsaszín fényt a térképen de nincs sehol! Miért nincs már sehol? Azért mert átalakítottam a helyet???- nem hiszem! Ha igen akkor miért nem jelenik meg máshol??? Segítsetek kérlek! (Egyépként már ernyeetem a bizalmát)

2014. nov. 10. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
És meg is áldotta a simemet! Egyépként Holló lóval talalkoztam
2014. nov. 10. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kellett volna átalakítani
2014. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az áralakítás miatt van. Van ez így hogy egy ideig nem jön ez nem függ attól hogy eddig minden nap eljött. Nekem is volt olyan több napig nem jött pedig előtte minden nap. Várj még egy kicsit és talán majd jön:) Max máshova.
2014. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előbb be kellett volna költöztetni, aztán átalakítani

tölts vissza egy régebbi mentést

2014. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. nov. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!