Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem gáz? (League...

Szerintetek nem gáz? (League of legends)

Figyelt kérdés
Ma 5 v 5 Rankedoztunk(Bronz 1 vagyok tudom gáz de mindig szar a team nem vicc na tökmind1) bedobott erősebb ellenfelek ellen(Diamond)2x és mind a 2x megvertem őket. Azért én mentem ellenünk mert én akartam a diások ellen menni mert szeretem a kihívásokat+(Meg mert erősebbnek érzem magam a divíziómnál)...na és szerintetek ez nem gáz picit mármint hogy megvertem őket mert nem tudom én elbújtam volna szégyenemben...:DDDD

2014. nov. 9. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod létezik eBay, meg account eladás. Nem egy platos diással találkoztam, aki szimplán megveszi az accot keret meg a szezon végi skin miatt.


Egyébként meg lehet őket is verni, ha nem figyelnek, rossz passzban vannak stb.


Ami a bronz 1-et illeti: Ha mindig másra kened, akkor persze, hogy ott vagy. Pickelj mid-et, top-ot, olyan junglert amivel lehet carryzni egy komplett teamet. Én is ezt csináltam, Ahri mid, ahri top, ahri support, érdekes módon nyertünk is, mert volt aki carryzte a csapatot. Amíg megnyeritek, kit izgat troll-e a picked vagy sem? senkit.


Uberdanger-nek volt fent videoja egyébként, ahol 1v1-ezett egy silveressel ( diában van euw-n) és a silveres szétverte. 2 óra után törölte a videot mert már nem tartotta viccesnek (meg sok sok elo boost hozzászólás stb). Szóval megeshet.

2014. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Rengar, Kha'zix, Pantheon, premade bot vagy esetleg valami champ amit tudnál ajánlani erre a ki carryzésre?? Amúgy nem szoktam flamelni a teamet tök nyugodtan tűröm azt hogy itt vagyok ahol vagyok és tudom hogy ki fogok kerülni csak idő és energia kérdése.
2014. nov. 10. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ide Bronzodia kell ^^ [link]


Hiába vagy carry, egy ember is kéeps elcseszni egy meccset. Lásd tegnapi gold rankedem, ahol 23-2-25 glaio carryvel buktam. Miért? Mert az adc noob volt - bocsánatot is kért, hogy vesztettünk maitta, és ő modnta magára, hogy nob. Ne mvotl flame, smemi se, mindenki tudta a dolgát, csak a gyerek volt félelmetesen béna, ezáltla pediga late-ben, amikor akalinak is angelje volt, nem volt esélyünk, mert kvázi, 4v5 volt.


A bronz egy vicces hely. Tényleg az. Bármit ki lehet ott próbálni. De! Érdemes lenne olyan hősöket vinned, akiket gold és az fölött sem szoktak hozni. Gali, Yorick, iylenek, de bronzeban vlad és rumble is alázhat szerintem. Bronze-ban nagyon nagy rá az esély, hogy az ellenfeled még ckas nem is ismeri a fenti hősöket. +, ha van már tapasztalatod - álíltásod szerint jó játékos vagy, szóval ebből indulok ki -, akkor "gondolkozz pick előtt". Ha tudod, ki megy ellened, nehezítsd meg az enemy életét, és olyat váalszt, aki ellen megszívhatja. Egy egyszerű példa: fiora legnagyobb ellensége az armor és a stun. Nyilván egy papír ellenfél, aki nem tudja megálíltani bődületes nagy baromság ellene, hiszen cska asaját dolgod nehezíted meg.

Továbbá, amíg valaki csak 1-2 hőssel tud játszani, jobb, ha inkább felkészü larnakedre. Ugyan ez vonatkozik a rúnákra és a többire is. Mrha jó az, amikor "top mdi vagy jungle", ha visoznt máshova kellene mennie, nem tud csinálni semmit a játékos. Előfordulhat? Igen. Kicseszés veled? Nem. Miért nem? Mert ez egy csapatjáték, és mert rajtad kíül 4 másik ember is úgy gondolja, hogy oda megy, ahova akar, ahova szeretne. És bizony, a "pick order" ott kopogtat.

2014. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!