Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen a gépen hogy menne a...

Ezen a gépen hogy menne a Guild Wars 2?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most szeretnék beruházni egy új gépre és mivel nem vagyok valami nagy gép zseni gondoltam veszek egyet készen pikk pakk ne kelljen sokat szórakoznom vele.

Nem csak a Guild Wars lenne itt a céljáték,de első sorban emiatt a játék miatt szeretnék már új vasat.

[link]


Processzor: AMD A10 6800K Black Edition 4.0GHz/4MB/2133MHz /4mag/ FM2

Alaplap: Asus A88XM-A (4db DDR3, 6db SATA 6Gb/s, 2db USB2.0, 2db USB3.0, D-Sub, DVI, HDMI, LAN, HANG)

Grafikai processzor: Radeon HD8670D max 2GB!

Memória: 8GB DDR3 1600Mhz memória

Merevlemez: 1TB SATAIII 7200rpm 64MB cache

Optikai meghajtó: Samsung 22x CD-DVD iró

Tápegység: 500W halk 12cm cooler PFC

Számítógépház: Sharkoon VS3-S (előlapi 2db USB és audio kimenet)

Kártyaolvasó: belső 68 in 1


A kérdés tehát hogy hogyan döcögnének rajta a játékok,és hogy egyáltalán megéri-e?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 9. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
maxon akadna, mert a videó kari nem valami erős
2014. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Esetleg tudnál ajánlani bele valami jobbat,de amire nem megy rá 3 havi fizetés? :D
2014. nov. 9. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

elore osszerakott gepet jatekra NEM SZABAD venni.

tegy fel egy kerdest a Szamitastecknikaban, add meg az osszeget amit a gepre szansz es itt osszeraknak egy jobbat mint a linkben levo

2014. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2014. nov. 9. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a franc baj van ezzel a géppel? A proci kifejezetten erős + van egy beépített nagyon jó GPU-ja. Én egy erősebb vidikarit meg egy tápot vennék. FONTOS!: ehhez a procihoz dual kit ramot vegyél. azaz ne 8 gb egyben legyen, hanem 2X4. Ilyeneket lehet kapni. A másik, hogy 1800mhz-s legyen! Igényli a proci, így nagyon jól fog menni. Rakd össze a konfigot te magad, vagy valami pcx-es szakember. Ha mind ezeket belerakod akkor se jössz ki drágábban.
2014. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint ha te rakod össze.
2014. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, egyetértek azzal, hogy ez nem egy rossz gép, a videókari amit mindenképp cserélném, az meg egyszerű, eladod ami most benne van azt viszlát :)

Egyébként ha ajánlás, van egy fokuszcomputer nevű brigád, ők elég jók. Az oldalukon a felső menüben van is olyan, hogy ajánlatkérés, ott felteheted kérdésed :)

2014. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. nov. 10. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, de a ram-al kapcsolatos tippet amit adtam tényleg fogadd meg mert az A10 nagyon megköveteli az 1800mhz-t és azt hogy dual kir ram legyen. (ugye 2x4 és nem 8, de ezt már írtam)
2014. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!