Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild wars 2 vásárlás?

Guild wars 2 vásárlás?

Figyelt kérdés
Mi a különbség ha a DIGITAL HEROIC EDITION-t veszem vagy a DIGITAL DELUXE EDITION venném meg? Látom a weboldalon melyik mikkel jár, csak azt nem tudom hogy ha a DIGITAL HEROIC EDITION-t veszem akkor is elég egyszer megvenni ugye? Nem kell havonta fizetni?
2014. nov. 9. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
minden verzio csak 1x vasarlos
2014. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A GW2 buy to play-es, bármilyen verziót is vegyél. Tehát elég egyszer megvenni bármelyiket.


Annyi, hogy a különböző kiadásoknál más-más bónuszt kapsz játékon belül.


Én személy szerint inkább az alap játékot venném meg (anno azt vettem és ugyanúgy jó), pontosabban annak a kulcsát valami kulcsos oldalról, sokkal jobban jársz vele.


Persze ízlések és pofonok, ha neked más fajta kell, vedd azt, de játék tapasztalatom szerint nem érnek annyit a több bónusszal ellátott verziók.

2014. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igaz, eleg az alap jatek, ha jol emlekszem utanna jatekon belul is meg tudod venni a bonusz dolgok egy reszet
2014. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a játék pénzt át lehet váltani gem-re (valódi pénzért kapott fizetőeszköz), és ugyan úgy tudsz vásárolni. Szóval elég az alap, és ha szépen farmolsz, akkor játék pénzből veheted a fizetős dolgokat.
2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 10. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!