Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Win7-es Aknakereső haladó...

Win7-es Aknakereső haladó szinten nálatok is van, hogy sokszor csak tippelni lehet?

Figyelt kérdés

Kezdő és Középhaladó szinten mindig ki lehet következtetni, hol vannak az aknák. De haladó szinten szinte az összes játékban van olyan helyzet, ahol 2, akár 3 helyen is lehet, így nem tudok mit csinálni, csak betippelni - abban meg nagyon rossz vagyok, mindig aknát lövök.


Vagy csak én vagyok logikátlan és béna?



2014. nov. 7. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen, arra gondolok, mikor már a játék végén járok, és csak az a pár kocka van, tehát nincs lehetőségem máshol folytatni/máshonnan megközelíteni.
2014. nov. 7. 15:19
 2/6 anonim ***** válasza:
haladónál nem igazán van ilyen, sokkal inkább a nehéz szinten fordul elő, persze nem lehetetlen.
2014. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haladó szint = Nehéz szint :D
2014. nov. 7. 19:01
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Most innen pl. honnan tudjam, melyiknél van az akna? :/

2014. nov. 7. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Fifti-fifti.

2014. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez így sz@r. :/
2014. nov. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!