Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt haladó, tapasztalt...

Van itt haladó, tapasztalt pókeres?

Figyelt kérdés
Szeretnék feltenni neki pár kérdést.

2014. jan. 2. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már fel is tehetted volna a kérdéseidet egyébként...
2014. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az egyik kérdésem a következő:

Ha valaki játékpénzzel már nem játszik rosszul, annak van esélye valódi pénzzel is?

Még van egy évem gyakorolni játékpénzzel, mert még nem vagyok 18 éves, ezért még nincs lehetőségem valódi pénzzel játszani.

Csak azért kérdezem, hogy van e értelme gyakorolnom vagy teljesen más valódi pénzzel?

2014. jan. 4. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:

ha játékpénzes pókert játszol az jó gyakorlásra,de csak fungame. Ha már van tétje akkor máshogy játszanak az emberek.

Készülj fel rá,hogyha befizetsz és elkezdesz pókerezni igazi pénzzel nem biztos hogy jó lesz rá az a stratégia amivel nyerő vagy játékpénzen.

2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
te játszol valahol?
2014. jan. 5. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, két teremben jelenleg.
2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz jó a stratégia.. két különböző világ.. Inkább akkor már játssz freerollokat, az egy fokkal jobb. Freerollra is van stratégia a neten :D és még nyerhetsz is pénzt.. egy fokkal talán jobb mint a playmoney :D Sok sikert! Én is így kezdtem :)
2014. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is játékpénzzel kezdtem online (mint mindenki) de sajnos az emberek ha játékzsetonokkal játszanak nagyon felelőtlenek (én is) ezért nem javaslom. Szerintem ha néha összeülsz haverokkal hogy a nyertesnek összedobnak egy kólát akkor annak több értelme lesz, mert egyből van tétje és senki nem akar veszteni még pár száz forintot sem. (Én 5 éve kezdtem pókerezni baráti társaságokban, aztán gondoltam komolyabban veszem és kipróbálom az online-t de a játékpénzes dolgot kb 1 hét alatt befejeztem mert nem nagon volt értelme.) Azóta Sit&Go-t szoktam játszani 3-7 $ nevezésűeket, itt jóval érettebben és megfontoltabban játszanak. Üdv.
2014. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért egy tapasztalatlan pókeresnek, aki játékpénzen játszik nem ajánlanék 3-7$-os tétet egyből.Baromi nagy különbség van 1$-os és 3$-os tét között is, főleg egy kezdőnek.
2014. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: lehet hogy igazad van. Végül is én is a legkisebbeknél kezdtem. A kérdezőnek: Ha pénzbe kezdesz el játszani, számíts rá hogy veszteni fogsz. Neked is ez még csak egy tanuló fázis lesz, úgyhogy a játék miatt játssz, ne pedig a pénz miatt!!
2014. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress fel olyan oldalakat, ahol a fejlettebb játékosoktól tudsz tanulni.. ilyen a pokerstrategy, a pókerakadémia, meg az intellipóker is. Egyébként én személy szerint az akadémiát tartom a legjobbnak! Keresd a mikro tétes játékhoz való cikkeket (a lehető legfrissebbeket) és azokat olvasgasd. Sokat fog segíteni hidd el.. Kérdezz bátran, ott mindenki szívesen segít. Remek közösség. Megfelelő szorgalommal és kitartással menni fog! Szabad tudni esetleg hány éves vagy?
2014. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!