Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kezdjek League of legend-...

Hogy kezdjek League of legend-ezni?

Figyelt kérdés
Na szoval mar a nagy alapokat tudom... Botok ellen mentem meg csak.. Neztem buildeket de fogalmam sincs hogy igazabol hogy lehetnek jobb.. Tudom, baratok tudnanak sokat segiteni de nem akarom rajuk eroltetni, veluk majd csak akkor amikor mar elerek egy elfogadhato "szintet".. Szoval esetleg videok nezegetese az adott championrol meg ilyesmik hasznalhatnak? Ti mit tettetek annak erdekeben hogy jobbak legyenek. Bocsi ha esteleg hulyeseget kerdezek ilyesmi jatekkal meg nem nagyon jatszottam. 16/L

2014. nov. 5. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hát kezdj el játszani és gyakorolj ... :)
2014. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat elkezdtem.. Par hete jatszom de nem nagyon erzem hogy jobb lennek.. Persze jobb vagyok mint az elso jatszasomkor de egy ideje nem erzek valtozast:D
2014. nov. 5. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
hát először is vedd meg az olcsóbbakat pl ashe-adc, annie-mid, master yi jungle/top, supportot majd késöbb :D , de vehetsz drágábbakat is ami tetszik, az ingyeneseket mindig próbálgasd ki 2-3 játékban, aztán ami lesz majd a mained meg amikkel játszol igazán azokhoz legyen talentot , mystary vagy hogy hívják itt :D meg nézz hozzá guidokat hogy hogyan buildeld, miket kell neki venni, milyen sorrendben, aztán igazából már csak gyakorlás és a csapat többi tagjától függ hogy milyen lesz egy meccs kimenetele, és vegyél rúnákat is, először elég csak lvl 1 eseket, azok nagyon olcsók de kapsz+armort meg egy rakat dolgot ami earlygameben nagyon hasznos, ha van kedved játszani írj rám itt privátban aztán nyomunk egy meccset v valami :D
2014. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom szepen ^^ Anniet mar regebben megvettem alatalaban marmint mostanaban csak vele jatszok :)
2014. nov. 5. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ölj bele úgy 500 órát, és menni fog. Nekem nincs ennyi időm, úgyhogy el sem kezdtem.
2014. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annie mid a kezdőknek aranyat ér. Kevés HP-ba kerül, ha Q-val megölöd a miniont, visszakapod a manád = könnyű farmolás.


Build:

-Kezdés: Dorans Ring + 2 hp potions (vagy 1 hp 1 mana potions), warding trinket

-első hazamenetel: Catalyst the Protector + 1-2 potions

-2. hazamenetel: Rod of Ages, Boots of speed, 1-2 potions

-Ezután már építheted a saját builded, pl: Rabadon Deathcap, Will of the Ancients, Abyssal Scepter/Zhonya's Hourglass, Sorcecer's Shoes és társai.

2014. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!