Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik tankot érdemesebb...

Melyik tankot érdemesebb megvenni? Többi lent

Figyelt kérdés
Először a T34-en gondolkoztam, de utánanéztem az FCM 50 t-nek is, és nagyon eltöprengtem rajta, mert igaz, hogy gyengébb a páncélzata meg a lövege is, de nem rakja be 10-es meccsekbe, a T34 meg erősebb, és azt hallottam, hogy gyakran rakja be 10-esekbe. Melyiket érdemesebb megvenni?

2014. nov. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az FCM 50t inkább egy közepes tank sem mint nehéz. Nem lehet úgy használni mint egy IS-6-ot vagy T34-et. Gyorsan mozog és lő, de cserébe vékonyabb a páncélja és nem sebez akkorát mint egy T34. Leginkább támogató tank.


A T34 egy vérbeli nehéz tank a saját szintjén. Kiváló hull down taktikára(ugye amcsi tankok) jó átütésű nagyot sebző a lövege. Cserébe lassan tölt és azért a teste elég papír és nem is gyors.


Ezen a kettőn és is sokat töprengtem, hogy melyiket venném meg ha megvenném. Én azt hiszem a T34-et venném meg mert szeretem a sokat sebző nagy gépeket. Közepes tankokkal való játék nem az erősségem. Azt vedd meg amelyik neked jobban feküdne.

2014. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az fcvel meg kell tanulnod jobban taktikázni, szinte minden tank átlövi de ha jol forgatod be akkor sokat felfog a lánctalp, a t34 egy kiváló t8 as heavy brutál toronypáncéllal de cserébe kevés frontpáncéllal, de ha azt is beforgatod nagyobb esélyel nyeli el a lövedéket. Helyedben én a t34-et vennêm meg, mivel több esélyed van arra, hogy életben maradj és ezért több sebzést tudsz kiosztani ami több pénzt jelent:) De összehasonlítva a kettöt szerintem mind a kettö tank megéri a pénzét.
2014. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 9. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik prém tank se éri meg azt a 12e-es árát!
2014. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!