Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksban van 1000...

World of Tanksban van 1000 goldom, melyik kis prémium tankot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Na szóval melyik kis prémium tankot ajánljátok? Jó, tudom saját játékstílus meg stb, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Szóval lehetőségek:

Pz. S35, Locusts, Valentine II.

Köszi előre is.



2014. nov. 4. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

kis szintut semmilyent

inkabb tartsd meg az aranyat felszerelesek eltavolitasara

2014. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. esetleg a tier 5-ös tankok (1500 gold) leárazásnál belefér a keretbe? Egy ideje már játszom, tehát nem vagyok kezdő, de őszintén, ezeket még sose néztem meg, hogy mennyire árazzák le őket XD Ja és köszi a választ :)
2014. nov. 4. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Prém tankot 7-es meg 8-as szinten érdemes venni.


Igaz én akciósan kb fél éve vettem egy Chi-Nu Kai-t, de azért mert "japán mániás" vagyok. Elég szépen tejel (igaz nem úgy mint egy T34, Löwe és társaik) szóval nem bántam meg, hogy megvettem. Pedig elemzéseken elég sokan lehordják, hogy így rossz meg úgy rossz. Én kellemesen csalódtam benne. A saját stílus nagyon sokat számít. Ha prémet akarsz venni akkor legalább egy 5-ösre spórolj vagy várd meg míg akciósak. Azonban 7-től érdemes leginkább prémiumokat nézegetni.

2014. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor várok vele :)
2014. nov. 5. 14:23
 5/5 TallandThin Boy ***** válasza:

5-ös tierű prémtankokra 50% kedvezmény jár. T14-et, Excelsiort, Matildát nem ajánlom. Az alacsony átütés miatt elég szenvedés velük a játék, ha pedig goldot lősz, akkor nem éri meg menni velük.


Nekem Churhill III-am van, nyugodt szívvel merem ajánlani, de a T-25-ről is nagyon jókat hallottam. A chi-nu-kai sem lehet rossz a jó átütés miatt.

2014. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!