Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nekem elindul a BF3 akkor...

Ha nekem elindul a BF3 akkor van rá esély hogy elfut a BF4?

Figyelt kérdés
Torrentről leszedtem a BF4et hogy kipróbáljam hogy menyire fut,a singleplayer elégé szaggat a multit ugye egyértelműen nem tudtam kipróbálni de nekem a BF3 fut 1440es felbontáson full lowon de a single-je ezekkel a beállításokkal már szaggat és szeretném megvenni de ha nincs rá esély hogy a multi jobban fog futni mint a single akkor nem veszem meg.

2014. nov. 1. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg, singleba is el kéne futnia. Egyik barátomnak a singleplayer ment hibátlanul, de ahogy belépett a multiba kifagyott. Csak pénzkidobás lenne megvenned.
2014. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Renben,kösz :)
2014. nov. 1. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A singleplayer és a multiplayer ég és föld. Amíg az sp-ben egy kijelölt "útvonalon" kell megjeleníteni az objektumokat, textúrákat, modelleket. Addig az mp-ben ennek a többszörösét kell megjeleniteni egyszerre.
2014. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!