Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le a sims 3?

Zsófi06 kérdése:

Miért fagy le a sims 3?

Figyelt kérdés
Játszok vele és egyszer csak megáll. Lefagy megállítani sem tudom, tálcára se semmi. Kikapcsolom a képernyőt és utána kiírja, hogy probléma a játékkal és kiléptet. Ez sokszor van aztán egy idő után kiírja, hogy a betöltése közben súlyos hiba történt erősen ajánlott újraindítani a játékot és onnantól nem tudok vele játszani. Van valaki aki tud segíteni? Légyszíves!

2014. okt. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg hibalehetőség van, a Sims 3 egy bughalmaz, tudom, sajnos tapasztaltam. De nálam jelenleg stabil, megoldottam a hibáit. Lehet a géped nem elég erős hozzá, ha nem eredeti a játék a crack is lehet rossz, vagy valamelyik egyedi tartalom hibás(ha vannak telepítve). Írd le részletesebben a hibaüzenetet és hogy milyen a géped, vannak-e egyedi tartalmak, hány kiegészítő van telepítve, stb. Ha többet tudok megpróbáljuk megoldani. :)
2014. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de kedves vagy! Nos azt írja, hogy: Sims3 betöltése közben súlyos hiba lépett fel. Erősen ajánlott hogy újra indítsd az alkalmazás. És le lehet pipálni, gépem Windows 7, 60db vannak egyedi tartalmak, 6 kiegészítő van
2014. okt. 31. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézelődtem Sims 3 fórumán, sok mindent írnak. Szerintem első lépésben a Dokumentumokból a teljes Electronic Arts mappát másold át valami biztos helyre a gépeden, amúgy sem árt ha van biztonsági mentés. Aztán próbáld meg a mappa nélkül elindítani, másik játékot kezdeni, elmenteni/betölteni úgy rendben van-e. Mondanám, hogy telepítsd újra a játékot, de valakinek az sem segített. :/
2014. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban sok hibalehetőség van, és az asztali gépen nekem is ugyan ezt csinálta, csak nem teljesen ezt a hibaüzenetet kaptam, de a lényege ez volt. Én először addig próbálkoztam amíg be nem hozta végre a főmenüt, és minden grafikai dolgot a legalacsonyabbra állítottam, és egyesével emeltem mindegyiknek a szintjét (ha húztam egyet rajta, újraindítottam a játékot)és így megláttam, hogy azzal volt a baja, hogy a tükröződés a legmagasabb szinten volt. Tehát a próbálkozás végén kiderült, hogy csak azt kellett egyel lejjebb venni, valamiért nem tetszett neki.

Később viszont ismét eljutottunk oda, hogy megint kidobott, egyik hibaüzenet a másik hátán. Nincs véletlen tele a C meghajtód, vagy nagyon kevés hely rajta? Ahol az Electronic Arts mappás van (nekem a C-n volt) oda kell egy bizonyos mennyiségű szabad hely a játék futtatásához. Amint oda lett neki hagyva hely, megint nem lett semmi baja.

A laptopom sokkal jobb az asztali gépnél (újabb, több ram stb.) tehát alkalmasabb játékra. Itt azonban a package egyedi fájlok tették tönkre, vagy is csak egy. Női haj képes tönkrevágni az egész játékot :'D

Sok függ a számítógépedtől, pl én már olyat is láttam barátnőméknél, hogy az ő játéka (akkor még csak alapjáték volt) eredeti volt, az enyém nem. Nála a simek tiszta zombik voltak, nem vettek levegőt, nem pislogtak, de nálam igen. Érdekes dolgok vannak itt xD

Tényleg az lenne a legjobb ha kipróbálnál minden lehetőséget, csak vigyázz ki ne törölj valami fontosat. Sok sikert! :)

2014. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon sokat segítettél! 
2014. nov. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!